Wolfenstein II: New Colossus – pełna wersja PC

Wolfenstein II: New Colossus torrent

Wolfenstein II: New Colossus torrent

Menu – Wolfenstein II: New Colossus spolszczenie

Opis gry – Wolfenstein II New Colossus download

Wolfenstein II: New Colossus skidrow

Wolfenstein II: New Colossus reloaded


Wolfenstein II: New Colossus to tytuł, który nawiązuje do powstałej w 1992 roku pierwszej osłony przygód Williama B.J. Blazkowicza. Gra szybko zyskała status kultowej, a kolejne jej części podbijały serca graczy na całym świecie. Potem prawa do marki Wolfenstein przejęła firma Bethseda Softworks, która przekazała pieczę na grą zespołowi Machine Games. Przygotowany przez niego Wolfenstein The New Order spodobał się graczom. Dlatego szybko zabrano się za kolejny tytuł, tym razem jest to Wolfenstein II: New Colossus.

Fabuła gry – Wolfenstein II New Colossus torrent


Wolfenstein II: New Colossus spolszczenie

Wolfenstein II: New Colossus skidrow

Akcja rozpoczyna się po wydarzeniach, które miały miejsce w poprzedniej części, a więc w roku 1961. Blazkowicz, który wybudził się ze śpiączki wraz ze swoimi przyjaciółmi trafia do Stanów Zjednoczonych, które są okupowane przez nazistów. W tej sytuacji muszą stanąć do walki z agresorem. Blazkowiczowi i jego ekipie pomagają tym razem lidery lokalnego ruchu oporu – Horton i Grace. Tradycyjnie już gra pokazuje alternatywną wersję historii, w której Niemcy wygrali II wojnę światową.

Mechanika gry – Wolfenstein II New Colossus pobierz


Wolfenstein II: New Colossus crack

Wolfenstein II: New Colossus do pobrania

Rozgrywka obywa się na podobnych zasadach jak w poprzedniej części cyklu. Gracz przemierza rozległe etapy, realizuje kolejne cele i walczy z przeciwnikami. Na jego drodze stają doskonale wyszkoleni żołnierze i futurystyczne roboty. Główny bohater dysponuje przy tym dość pokaźnym arsenałem broni. Oprócz klasyczne broni palnej (pistolety i karabiny maszynowe) do dyspozycji ma broń laserową i granatnik. Tym razem twórcy gry zdecydowali się zrezygnować z regeneracji zdrowia na rzecz apteczek, co bardziej pasuje o klimatu gry.

Wymagania techniczne – Wolfenstein II New Colossus crack


Wolfenstein II: The New Colossus przede wszystkim pochwalić się może dopracowaną, trójwymiarową grafiką, która w pełni wykorzystuje możliwości technologiczne, jakie daje jej silnik id Tech 6. W porównaniu z wcześniejszą grą z serii Wolfenstein znacznie lepiej prezentują się głównie tekstury i efekty specjalne, które wiać m.in. podczas walki i wymiany ognia. Gra jak zawsze przeznaczona jest dla jednego gracza, nie ma więc trybu multiplayer. Wydana została przede wszystkim na komputery stacjonarne.

Aby uruchomić Wolfenstein II: The New Colossius trzeba posiadać komputer z procesorem co najmniej Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 3.0 GHz z minimum 8 GB pamięci RAM. Odpowiednia jest karta graficzna 4 GB GeForce GTX 77/4 Radeon R9 290 lub lepsza. Tytuł współpracuje z systemem operacyjnym Windows 7, 8 i 10. Lepsze parametry sprzętowe są oczywiście jak najbardziej wskazane – wówczas efekty specjalne są lepsze jakości.

Galeria – Wolfenstein II New Colossus torrent


Pobierz pełną wersje gry:

Rozwiąż recaptcha i pobierz pełną wersje swojej gry!

Informacje – Wolfenstein II New Colossus download


  • Data premiery: 27 października 2017
  • Producent: Machine Games
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – Wolfenstein II New Colossus pełna wersja


  • Procesor: Intel Core i7 4770 3.4 GHz/AMD FX-9370 4.4 GHz, 16 GB RAM
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060/4 GB Radeon RX 470 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows Windows 7/8/10 64-bit