The Sims 4 download – do pobrania pc

sims 4 crack

the sims 4 pobierz

Menu – the sims 4 torrent

Opis gry – the sims 4 pobierz

the sims 4 pełna wersja

the sims 4 do pobrania


The Sims 4 pełna wersja to już czwarta część znanego na całym świece cyklu symulacji życia The Sims torrent. Za deweloping tytułu odpowiedzialne jest studio Maxis znane z takich gier jak Spore czy SimCity. Po raz kolejny gracze mogą kierować życiem wirtualnych bohaterów. Edytor pozwala nie tylko decydować ich cechach fizycznych, ale i określać ich osobowość oraz aspiracje życiowe. Podczas gry trzeba przede wszystkim zaspokoić ich potrzeby życiowe, a także zająć się ich życiem towarzyskim czy karierą zawodową. Poza tym gra w przeciwieństwie do poprzednich części oferuje wiele funkcji społecznościowy. Pozwalają one na znaczną interakcję z innymi graczami.

Edytor postaci i domów – crack the sims 4


the sims 4 reloaded

torrent the sims 4

Największą nowością w Sims 4 pobierz jest nowy edytor postaci. Jest on przede wszystkim dużo łatwiejszy w obsłudze, a poza tym bardziej elastyczny. Co ciekawe, zrezygnowano przy tym podziału na męskie i damskie ubrania. Dzięki temu korzystać można z pełnej puli różnego rodzaju akcesoriów. Poprawiono także kreator tworzenia domów.

Ciekawą nowością jest fakt, że w grze an dobre zagościła nowa wyszukiwarka twórczości graczy. Za pomocą internetowej galerii sprężonej z The Sims 4 do pobrania w dowolnym momencie można swój dom udostępnić do pobrania innym graczom czy samemu zdecydować się na inny pomysł. Podobnie jest zresztą w przypadku postaci.

Rozgrywka – key the sims 4


sims 4 crack

the sims 4 download

Gra ma jednak i swoje wady. Świat jest mniejszy niż w poprzedniej części gry. Nie można również w swobodny sposób przemieszczać się między różnymi miejscami bez efektu ładownia. Podstawowy model zabawy pozostał natomiast bez zmian. W czasie gry trzeba zadbać o wiele wskaźników, które określają stan Simsów, a także starać się spełnić ich aspiracje wynikające z charakteru. Największą nowością jest nowy system emocji. Objawiają się one nie tylko już w postaci ikonki, ale i sposobu zachowywania się postaci. Mają one duże znaczenie w grze. Na emocje wpływa oczywiście stan bohatera. Jeśli jest zmęczony i głodny to może popaść w depresyjny nastrój itd. Na emocje wpływają nie tylko obecne wokoło postaci, ale i przedmioty. Za sprawą odpowiedniego wystroju wnętrz można więc wiele zdziałać. Podczas zabawy trzeba manipulować uczuciami Simsów tak aby osiągnąć oczekiwany w danym momencie efekt.

Nowości dotyczące domowników – download the sims 4 pc


Do niedawna w grze nie było niemowlaków. Dzieci były najpierw w kołysce, a potem osiągały wiek 7 lat. Dzięki darmowej aktualizacji można teraz opiekować się małymi dziećmi. Poza tym deweloperzy dodali do gry 100 nowych animacji, wiele ubrań, obiektów itd. Ciekawym zmianom uległy również inne fazy życia Simsów. Na przykład mieszkańcy sąsiedztwa starzeją się, ale bez udziału gracza nie podejmują żadnych ważnych decyzji. Takie interakcje zostały więc dość mocno ograniczone.

W czasie gry można rozwijać w bohaterach wiele umiejętności. Wśród tych nowych są między innymi programowanie czy gry video, a więc uprawianie e-sportu. Każda czynność związana jest w bezpośredni sposób z jakimś zawodem. Jednak co ciekawe w grze The Sims 4 crack nie ma takich popularnych zawodów jak biznesmen, lekarz czy policjant.

Galeria – the sims 4 do pobrania


Informacje – the sims 4 reloaded


  • Data premiery: 4 września 2014
  • Producent: EA Maxis / Maxis Software
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – the sims 4 pełna wersja


  • Procesor: Intel Core i5 2.33 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB (GeForce GTX 650 lub lepsza)
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1