Starcraft Remastered full version – download PC

Starcraft Remastered download

Pełna wersja Starcraft Remastered

Opis gry Starcraft Remastered pobierz


Starcraft Remastered download to gra typu RTS opracowana z myślą o komputerach stacjonarnych. Jest to ulepszona wersja Starcraft z dodatkiem Starcraft Brood War. Tym razem poprawiono oprawę graficzną i dźwiękową. Autorzy dodali też w końcu wsparcie dla wysokich rozdzielczości oraz nowoczesnych funkcji sieciowych. Sam mechanizm rozgrywki został natomiast bez zmian. Gra wyszła ze studia Blizzard Entertainment, a więc tego samego, które było odpowiedzialnego za pierwowzór.

Fabuła – crack Starcraft Remastered


Starcraft Remastered torrent

Starcraft Remastered pobierz

Akcja Starcraft Remastered do pobrania rozgrywa się w dalekiej przyszłości w Sektorze Koprulu, oddalonym regionie Drogi Mlecznej. W tym właśnie miejscu imperium Terran, które reprezentuje ludzkość na potyka na swojej drodze obce rasy w formie zaawansowanych pod względem technologicznym Protossów oraz zwierzęcych Zergów. Wybucha między nimi wojna, która nie pozostaje oczywiście bez wpływu na całą galaktykę.

 

Mechanika gry – Starcraft Remastered full version


Starcraft Remastered pobierz

Starcraft Remastered full version

W samym mechanizmie rozgrywki w porównaniu do pierwowzoru nie zmieniło się w zasadzie nic. To więc nadal klasyczny RTS, gdzie gromadzi się surowce, konstruuje bazy, buduje jednostki, a na końcu przystępuje do ataku.

Gracz do wyboru ma aż trzy frakcje, z których każda jest inna i ma swoje wady i zalety. Najbardziej zaawansowani technologicznie i psychicznie są Protossi. Z drugiej strony są mało liczni i drodzy w utrzymaniu. Tanie i możliwe do szybkiego hodowanie są z kolei Zergowie. Ich wadą jest niewielka siła. Najbardziej uniwersalni są Terranie. Są oni mobilni i prowadzą badania naukowe. Do wyboru jest łącznie aż sześć kampanii (po dwie dla każdej rasy) oraz tryb multiplayer, pozwalający na grę także z innymi graczami.

Kwestie techniczne Starcraft Remastered do pobrania


Starcraft Remastered pobierz znacznie przewyższa swojego poprzednika pod względem oprawy audiowizualnej. Grafika wprawdzie dalej jest dwuwymiarowa, ale odświeżono ją i wyposażono w dodatkowe detale, których w roku 1998 nie było. Do tego dołożono wsparcie . dla wyższych rozdzielczości, także dla ekranów 4K. Kampanie mają też nowe ilustracje. Poprawie uległy też dialogi postaci oraz szeroko rozumiana warstwa dźwiękowa. Dodano również 8 nowych wersji językowych, w tym polską, co na pewno cieszy fanów tytułu.

Natomiast całkiem spory zmiany zaszły w opcjach społecznościowych i sieciowych. Tym razem Starcraft Remastered otrzymało pełne wsparcie dla takich nowoczesnych technologii jak matchmaking, zapisywanie stanu gry w chmurze, system powtórek, łatwy i szybki dostęp do fanowskich map czy szybka zamiana ustawień klawiatury. To gratka dla miłośników nowoczesnych rozwiązań.

Galeria – Starcraft Remastered crack


Informacje na temat – Starcraft Remastered 3dm


  • Data premiery: Sierpień 2017
  • Producent: Blizzard Entertainment
  • Platformy: MacOS , Windows

Wymagania rekomendowane – Starcraft Remastered full game


  • Procesor: Pentium 4 3.06GHz/Athlon 64 3000+
  • Pamięć RAM: 1GB
  • Karta graficzna: GeForce GT 720 v2/Radeon HD 4650
  • System operacyjny: Windows 7/8/10