South Park: The Fractured But Whole download – Pobierz pełną wersje gry

south park the fractured but whole cracked

pełna wersja south park the fractured but whole

Menu – south park the fractured but whole download

Opis gry – south park the fractured but whole pc download

download south park the fractured but whole pc

south park the fractured but whole pełna wersja


South Park to serial kultowy. Świadczą o tym kolejne sezony przygód Cartmana i pozostałych, a także potwierdzają kolejne tytuły wydawane dla fanów rozrywki komputerowej. Po bardzo dobrym wydaniu South Park: The Stick of Truth, przyszła pora na kolejną przygodę z chłopcami, którzy otwarcie wyśmiewają znane konwencje. Zaproszenie twórców serialu do współpracy przy grze jest wyraźną gwarancją nietuzinkowego humoru, szalonych przygód i dialogów znanych z serialu.

Superbohaterowie zawsze w cenie – south park the fractured but whole crack


elex skidrow

south park the fractured but whole spolszczenie

Pierwsza gra z serii South Park otwarcie kpiła z konwencji fantasy, wyśmiewając i obnażając najbardziej popularne motywy i chwyty stosowane w tym gatunku. Drugi tytuł sięga ku bardzo popularnej od jakiegoś czasu tematu superbohaterów, wypromowanej szczególnie przez filmy z uniwersów Marvela i DC. Bohaterowie, którzy pojawili się w South Park: The Fractured but Whole to ci sami, jakich można było już poznać w telewizji. Mowa oczywiście nie tyle o czwórce przyjaciół i ich znajomych, ale o bohaterach, których niegdyś utożsamiali. dzięki temu w przygodzie pojawiają się takie postacie jak bohaterowie znani z grupy Coon & Friends. Postaciami niezależnymi są zatem znani już Mysterion, Toolshed (Szopa na narzędzia), Human Kite (Człowiek-Latawiec), Mosquito (Komar), czy Mint Berry Crunch (Miętowa Jagódka), a także ich nemezis – Profesor Chaos.

Płeć czyni człowieka – south park the fractured but whole skidrow


South Park wypełniony jest podtekstami seksualnymi i rasistowskimi, których nie zabrakło w grze. W przeciwieństwie do pierwszej części, w drugiej istnieje możliwość wyboru płci bohatera, którym się steruje. Można zatem grać Nową lub Nowym. Każdy wybór natomiast oznacza zupełnie inną rozgrywkę, bowiem bohaterowie niezależni reagują na płeć postaci wybranej przez gracza. Sprawia to, że tytuł można przejść dwukrotnie, prowadząc w nieco inny sposób swego bohatera. Jego losy różnią się w zależności od aktualnej płci.

Absurdalne otoczenie i jego wpływ na walkę – Pobierz south park the fractured but whole


south park the fractured but whole cracked

Pobierz south park the fractured but whole

Te najbardziej ogólne założenia South Park: The Fractured But Whole pełna wersja nie różnią się od pierwszej części. Akcja ukazana jest jako widok z boku, a sama postać może swobodnie zwiedzać całe miasteczko. Wykonywanie zadań fabularnych, rozmowy z napotkanymi postaciami i zbieranie różnych przedmiotów to te czynności, które zajmują najwięcej czasu. Nie można jednak zapomnieć o walce, w której posługuje się zestawem absurdalnych, godnych serii gadżetów. Tym, co zmieniło się w stosunku do poprzedniej części, jest rozwój postaci. Stopniowo możliwe staje się nadawanie bohaterom nadludzkich umiejętności i kreowanie z nich prawdziwych superbohaterów. Możliwe stało się również wykorzystywanie podczas walki otoczenia, np. chowanie się za przedmiotami wypełniającymi pole bitwy.

Godne rozwinięcie serialu – south park the fractured but whole download


South Park: The Fractured But Whole do pobrania sięga konceptem do odcinków, w których pojawił się Coon i jego towarzysze. Dzięki udziałowi twórców serialu, którzy wzięli się za napisanie scenariusza i stworzenie dialogów, gracz ma wrażenie, jakby znalazł się w serialu, który może kreować. Dzięki temu każdy fan serii i każdy miłośnik absurdu będzie zadowolony.

Galeria – south park the fractured but whole torrent


Pobierz pełną wersje gry:

Rozwiąż recaptcha i pobierz pełną wersje swojej gry!

Informacje – south park the fractured but whole reloaded


  • Data premiery: 17 października 2017
  • Producent: Ubisoft
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – south park the fractured but whole do pobrania


  • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 670 / AMD Radeon R9 280X lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit