Pobierz Sniper: Ghost Warrior 3 – download

Sniper: Ghost Warrior 3 do pobrania

Opis gry Sniper: Ghost Warrior 3 – pobierz


Pełna Wersja Sniper: Ghost Warrior 3 download na PC to już trzecia odsłona popularnej serii snajperskich strzelanek FPP, którą zapoczątkowało i rozwija polskie studio CI Games. Ponadto, Sniper: Ghost Warrior 3 pobierz to pierwszy polski wysoko budżetowy projekt – zaliczany do klasy gier AAA oraz jedna z najdroższych gier wideo w historii polskiej branży – na jej produkcję przeznaczono 40 milionów złotych, a kolejne 20 milionów to koszty marketingu.

 

Fabuła gry Pełna wersja Sniper: Ghost Warrior 3 PC


pełna wersja Sniper: Ghost Warrior 3 pobierz

Sniper: Ghost Warrior 3 download torrent

Fabuła Sniper: Ghost Warrior 3 Download Pełna Wersja osadzona została na terenach Gruzji, w czasie narastającego konfliktu, – tzw. zimnej wojny między Rosją, a Stanami Zjednoczonymi. Wcielamy się w postać amerykańskiego snajpera piechoty morskiej – Jonathana Northa, którego celem jest walka z separatystami wspieranymi przez Kreml, działania przeciw wybuchowi otwartej wojny, a także odnalezienie zaginionego w tym rejonie młodszego brata. Naszą misją jest sprawna i skuteczna eliminacja kluczowych celów, ale działając samotnie za linią wrogą sami musimy decydować, której stronie konfliktu ufać.

Zadania – w Sniper: Ghost Warrior 3 PC Download


Sniper: Ghost Warrior 3 Torrent

Pobierz Sniper: Ghost Warrior 3 PC

To co wyróżnia Pobierz Sniper: Ghost Warrior 3 na tle poprzednich wersji to przede wszystkich większa swoboda działa i dodatkowe elementy survivalowe. Poza głównym wątkiem fabularnym, na bohatera czeka wiele różnorodnych zadań, w trakcie których będzie on musiał stworzyć pułapki, przygotować stanowiska snajperskie czy też specjalną amunicję. O kolejności oraz sposobie wykonania zadań dodatkowych decydujemy samodzielnie.

Podczas misji będziemy mogli korzystać z innowacyjnej technologii wojskowej, między innymi z dronów, które pomogą nam w monitorowaniu rozległego, dzikiego terenu. Dysponujemy także bogatym arsenałem wiernie odwzorowanej broni – karabinków snajperskich.

Sniper: Ghost Warrior 3 Torrent na PC daje graczom do wyboru trzy drogi rozwoju postaci – snajpera, ducha i wojownika, każdą z własnym zakresem umiejętność, które rozwijane są wraz ze wzrostem doświadczenia. Działając jako snajper możemy likwidować cele z daleka, jako duch skradać się bezszelestnie z wytłumioną bronią, z kolei wojownik specjalizuje się w przeprowadzaniu czołowych ataków.

Grafika gry Sniper: Ghost Warrior 3 Pełna Wersja PC


Porównując jakość grafiki Sniper: Ghost Warrior 3 PC pełna wersja do tej prezentowanej w poprzednich wersjach wyraźnie zauważyć możemy milowy krok – jest ona znacznie lepsza niż w pozostałych wydaniach.

Twórcy gry Sniper: Ghost Warrior 3 – Do pobrania


Nad grą Sniper: Ghost Warrior 3 na PC pracowali między innymi weteran wojenny, który w branży gier wideo ma ponad 20-letnie doświadczenie – Paul B. Robinson, a także Jess Lebow, który ma na swoim koncie takie hity jak League of Legends, Guild Wars czy Far Cry.

Światowa oraz polska data premiery gry Sniper: Ghost Warrior 3 na PC to 25 kwietnia 2017 roku.

Galeria gry pełna wersja pc Sniper: Ghost Warrior 3 – pobierz


Informacje na temat Download Sniper: Ghost Warrior 3 PC


 • Data premiery: 25 kwietnia 2017
 • Wydawnictwo: CI Games
 • Producent: CI Games
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Wymagania rekomendowane – Pobierz sniper: Ghost Warrior 3


 • Procesor: Intel Core i7 4790 4.0 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • Karta graficzna: karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060/4 GB Radeon RX 480 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Wymagania minimalne dla Sniper: Ghost Warrior 3 PC Download


 • Procesor: Intel Core i5 6600K 3.5 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit