Sims 4 Psy i Koty – dodatek

Sims 4 psy i koty pobierz PC

Sims 4 psy i koty cracked

Menu – sims 4 psy i koty download

Opis gry – Pełna wersja Sims 4 psy i koty

Sims 4 psy i koty cracked

Sims 4 psy i koty DM


Kto nie grał w kultową serię gier The sims? Wraz z nadejściem czwartej części, rozgrywka stała się jeszcze ciekawsza i bardziej realistyczna. Wszyscy czekaliśmy na dodatek, który był obecny we wszystkich dotychczasowych odsłonach. Chodzi oczywiście o ukochane zwierzaki!
Oficjalna nazwa dodatku to: sims 4 – Psy i Koty, jego premiera miała miejsce 10 listopada 2017 roku.

Ogólne informacje – Sims 4 psy i koty


Sims 4 psy i koty download pc

sims 4 psy i koty pobierz

Precyzyjne narzędzie Stwórz Zwierzaka pozwala na pełną swobodę w określaniu wyglądu i charakteru zwierzaków. Po raz pierwszy dostępne są kostiumy dla futrzaków! Teraz możesz wybrać karierę weterynarza i pomagać pupilom innych Simów.

Co nowego? – Sims 4 psy i koty


W grze dostępne są nowe, interesujące możliwości, z których możemy korzystać. Pojawia się opcja sterylizacji zwierzaków, pupil może nauczyć się wykonywać sztuczki i można dla niego wybrać kostium. Da się przygarnąć błąkającego się, bezdomnego zwierzaka. Ponadto zobaczymy lisa i szopa. Nasz Sim może zostać weterynarzem. Niestety, nie da się kontrolować zwierząt. Nie ma także konia.

Możliwe interakcje – Pełna wersja Sims 4 psy i koty


Sims 4 psy i koty pobierz PC

Pełna wersja Sims 4 psy i koty

Budowanie więzi ze zwierzakami – na podstawie codziennych zachowań psy i koty tworzą unikatowe więzi z Simami. Simowie muszą opiekować się pupilami i bawić się z nimi. Podopieczni za to odwdzięczają się zabawnymi figlami!
Prowadzenie kliniki weterynaryjnej – teraz Twój Sim może zostać weterynarzem i leczyć zwierzęta: od podawania środków na pchły po skomplikowane operacje.
Odwiedziny w Brindleton Bay – nowa lokacja, do której możesz się wybrać. Zobacz piękny, nadmorski krajobraz i skorzystaj z atrakcji dla swojego pupila.

Zwierzęta wnoszą dużo urozmaicenia do rozgrywki. Wraz z futrzakami łatwiej jest się wczuć w grę, a ta staje się jeszcze przyjemniejsza. Pamiętaj, że aktywacja wymaga połączenia z Internetem. Baw się dobrze!

Galeria – Sims 4 psy i koty


Informacje – Sims 4 psy i koty pobierz PC


  • Data premiery: 10 listopada 2017
  • Producent: EA Maxis / Maxis Software
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – sims 4 psy i koty pobierz


  • Procesor: Intel Core i5 4570 3.2 GHz/AMD Athlon X4 3.7 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit