Pobierz tekken 7 download crack

tekken 7 torrent

tekken 7 torrent

Opis gry download tekken 7 pc


Pobierz tekken 7 to kolejna już odsłona wszystkim świetnie znanej serii bijatyk, której pierwszy tytuł pojawił się na rynku w roku 1994. Za wszystkie części jak dotąd odpowiada japońska firma Namco Bandai, a jednym z głównych twórców serii jest Katsuhiro Harada. Siódma odsłona Tekkena przynosi nowe rozwiązania w samej mechanice gry, ale wiele elementów pozostało bez zmian. Gracze jak zawsze mają do wyboru wielu różnorodnych bohaterów, tych dobrze już znanych oraz całkowicie nowych. Każdy z nich ma swój własny styl i zestaw ciosów. Walki odbywają się w wielu lokalizacjach.

Fabuła – tekken 7 do pobrania


download tekken 7

download tekken 7

Fabuła tekken 7 do pobrania jest dość mroczna i mocno nawiązuje do pamiętnego Tekkena 4 z roku 2002. Jak w każdej części cyklu, tym razem również odbywać się będzie turniej King of the Iron Fist. Jednak w przerwach między poszczególnymi walkami gracz poznaje kolejne elementy układanki, w tym te związane z konfliktem między Heihachi Mishimą, jego synem Kazuyą oraz wnukiem Jinem Kazamą. Pewną ciekawostką jest fakt, że w tej serii dość dużą rolę w fabule dogrywa Akuma, a więc postać znana doskonale graczom z konkurencyjnego cyklu bijatyk Street Fighter.

Mechanika gry – tekken 7 torrent


download tekken 7

Pobierz tekken 7 PC

tekken 7 pobierz do gra o typowo automatowym rodowodzie, główny nacisk położony jest więc przede wszystkim na pojedynki jeden na jeden. To jest zresztą największym atutem gry. Gracze mogą skorzystać z aż 36 postaci (20 znanych jest z pierwotnej wersji gry). Są to zarówno znani już bohaterowie, jak i nowe postacie.

Nowością w tekken 7 torrent są dwie całkiem nowe mechaniki. Rage Art pozwala na wprowadzenie tzw. krytycznej serii ataków, która odbiera przeciwnikowi do 30% energii w momencie kiedy bohater jest bliski przegranej. Z kolei Power Crush umożliwia kontynuowanie ataku nawet po uderzeniu czy wytrąceniu z równowagi przez przeciwnika. Ciekawie prezentuje się też Screw Attack. Za jego sprawą można wyrzuconego w górę przeciwnika przerzucić dodatkowo w bok zadając mu dodatkowe obrażenia. Nieco zmieniono również samo poruszanie się postaci.

Tryby gry tekken 7 crack


Jak zawsze gracze do dyspozycji mają pojedynki jedno i wieloosobowe. Najważniejszym elementem jest oczywiście mocno rozbudowany Story Mode, gdzie między walkami gracz poznaje kolejne elementy fabuły gry. Co ciekawe, twórcy gry zrezygnowali z możliwości crossplatformowej gry wieloosobowej między posiadaczami konsol oraz komputerów stacjonarnych. Decyzja ta podyktowana jest faktem, że wśród graczy konsolowych użytkownicy klasycznych pecetów cieszą się raczej kiepską opinią. Poza tym Namco Bandai bała się oszust różnego rodzaju w tym zakresie.

Galeria – download tekken 7


Informacje na temat – tekken 7 crack


  • Data premiery: 2 czerwca 2017
  • Producent: Bandai Namco Entertainment
  • Platformy: Microsoft Windows, Linux

Wymagania rekomendowane – tekken 7 torrent


  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64 bit