Download Ghost recon wildlands PC

Ghost recon wildlands download

Opis gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands pobierz


Tom Clancy’s torrent  jest to kolejna część serii gier akcji, która została zapoczątkowana w 2001 roku. Dziesiąta już odsłona cyklu zapowiedziana została w 2015, a premierę na platformach Playstation 4, Xbox One oraz Microsoft Windows zaplanowano na 7 marca 2017. Tym razem za produkcję odpowiedzialny jest zespół Ubisoft Paris, który wcześniej współpracował przy tworzeniu takich tytułów jak Watch Dogs czy Rayman Origins.

Gra od początku powstawała z myślą o komputerach osobistych z systemem Microsoft Windows, dzięki czemu to właśnie na tej platformie możliwe jest osiągnięcie najlepszych wyników graficznych i efektów wizualnych. Dodatkowo, w przeciwieństwie do poprzednich gier z cyklu, akcja download tom clancy’s wildlands pełna wersja PC odgrywana jest całkowicie w otwartym świecie.

 

Fabuła gry Tom Clancy’s Ghost Recon – Pobierz


Wildlands pobierz na pc

Ghost recon wildlands PC download

Tym razem rozgrywka przenosi gracza do Boliwii, w której miejscowa ludność terroryzowana jest przez potężny meksykański kartel narkotykowy Santa Blanca. Z powodzeniem podporządkował sobie on dużą część lokalnej społeczności oraz skorumpował krajowych polityków, co zmieniło kraj w siedlisko strachu i przemocy.

W obliczu zaistniałej sytuacji, rząd Stanów Zjednoczonych decyduje się na wysłanie do Boliwii tytułowej elitarnej jednostki specjalnej Ghost Recon PC download, która ma na celu ukrócenie nieuczciwych praktyk oraz ponowne wprowadzenie stabilizacji do ogarniętego bezprawiem kraju.

Mechanika gry Download Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands download


Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Pc download free

Pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Pobierz Ghost recon wildlands PC który łączy w sobie wiele rozwiązań charakterystycznych dla innych odsłoń serii, jednak zawiera wiele elementów, które odświeżają jej formułę i dodają rozgrywce atrakcyjności. Po raz pierwszy w historii cyklu, gra osadzona jest w otwartym świecie. Oznacza to, że gracz może swobodnie poruszać się po dostępnych terenach mapy i zwiedzać zróżnicowane tereny Boliwii.

Gra jest trzecioosobową strzelanką taktyczną (TPS). Oprócz standardowego głównego wątku fabularnego, gracz może również rozgrywać dodatkowe misje poboczne. W zależności od preferencji. Istnieje możliwość przechodzenia ich samodzielnie lub w trybie kooperacji przez Internet. Tym razem twórcy szczególny nacisk położyli na realizm oraz eksplorację zwiedzanych terenów. Cała rozgrywka jest bowiem uzależniona od preferencji gracza, który dostępne misje może wykonać na kilka różnych sposobów.

Galeria Download PC Tom clancys ghost recon wildlands


Informacje na temat Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands do pobrania


 • Data premiery: 7 marca 2017
 • Wydawnictwo: Ubisoft
 • Producent: BioWare
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
 • Pomysłodawca: Dominic Butler

Wymagania rekomendowane dla Ghost recon wildlands steam PC – Download


 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.5 GHz/AMD FX-8350 4 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1060/Radeon RX 480 lub lepsza, 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Pełna wersja Ghost recon wildlands wymagania minimalne


 • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/AMD FX-4320 4 GHz
 • Pamięć RAM: 6 GB
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R9 260X lub lepsza, 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit