Pobierz na PC – GTA V Spolszczenie

gta 5 spolszczenie

gta 5 pc download

Menu – gta v spolszczenie

Opis – gta 5 torrent

gta 5 skidrow

gta v spolszczenie


GTA V To już piętnasta gra z serii produkcji wydawnictwa Rockstar Games. W porównaniu do poprzednich części gry Grand Theft Auto, w GTA V sterujemy nie jedną postacią, a trzema różnymi. Ta zmiana na pewno wpływa na jeszcze lepszą efektywność i zabawę w tą grę. Jedną z postaci otrzymujemy na samym początku gry, aby uzyskać resztę z postaci, musimy “wgryźć się” w tą grę. Wykonanie kilku misji pozwala nam zdobyć drugiego z naszych bohaterów, jednak jeśli chodzi o trzecią postać, musimy wykonać więcej czasochłonnej pracy, co daję nam większość ciekawość w poznawaniu tej rewelacyjnej gry.

Fabuła – grand theft auto v download


gta v do pobrania

spolszczenie gta v download

Fabuła w GTA V jest świetna. Oprócz wykonywania zadań gangsterskich, możemy również umilić sobie czas zadaniami pobocznymi, takimi jak gra w tenisa. Mimo wszystko jest to wielka porcja gangsterskiej akcji, bezbronnej z inteligentnymi włamywaczami policji, licznych tajemnic i wyznań prywatnych, jak i firmowych.
Te nie jedne przerywniki to typowe życie na amerykańskich peryferiach. Nie ma żadnego wątpienia, że Rockstar Games chciało utrzymać klimat z poprzednich części, co za skutkowało po raz kolejny na realistycznej atmosferze. Podczas odkrywania Grand Theft Auto V możemy poczuć się jak w realistycznym filmie czy też w kryminalnym serialu, z aktorami najwyższej półki w swej dziedzinie.

Postacie – spolszczenie gta 5


grand theft auto v torrent

gta v reloaded

Pełna akcja gry rozgrywa się między trzech protagonistów – Trevora Philips, Franklina Clinton oraz Michaela De Santa (właściwie Michael Townley). To właśnie ta trójka odpowiedzialna jest za wszelakie akcje rabunkowe i napady.
Nie wszystkich poznajemy od razu, od samego naszego startu w świat gry. Mimo iż każdy z nich “siedzi” w tej samej branży, oprócz tego nie mają ze sobą nic wspólnego, co więcej – daleko im do przyjacielskich relacji, bliżej im do wzajemnych wrogów. Z całej trójki najmniej wiemy o Franklinie – to właśnie on jest trzecia postacią, o której możemy się dowiadywać po kilku godzinnej rozgrywce.

Grafika – gta v crack


W grze GTA V możemy ujrzeć przepiękne widoki z miast Los Santos, bezpośrednio do niego przylegających terenów – Los Santos County oraz znajdującego się na północy mapy Blaine County. Otoczenie miejskie i wiejskie przemierzamy oczywiście licznymi rodzajami pojazdów co jest jedną z największych domen gier serii Grand Theft Auto. Znajdują się tam każdego z rodzajów, od małych miejskich do mega sportowych Samochodów, , Motory, Motocykle, Rowery,Quady.Twórcy zadbali oczywiście również o transport wodny, taki jak : Łodzie, Kajaki, oraz transport powietrzny : Helikoptery i Samoloty. W uproszczeniu mówiąc – Grafika w GTA V jest świetnie zoptymalizowana, i mimo wszelakich dodatków i upiększeń, działa poprawnie ku niespodziance nawet na słabszych komputerach użytkowników i graczy.

Galeria – gta v do pobrania


Informacje – gta 5 pobierz


 • Data premiery: 14 kwietnia 2015
 • Producent: Rockstar Games
 • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – gta 5 do pobrania spolszczenie


 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD X8 FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB Geforce GTX 660 GT/Radeon HD 7870 lub lepsza
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

2 comments

 1. paweł pisze:

  Co prawda wolę wersje angielską, ale wielkie brawa za tak świetne spolszczenie.

 2. Robert pisze:

  Polecam, wszystko dziala jak nalezy.

Comments are closed.