Download Mass Effect: Andromeda PC

Mass Effect: Andromeda pobierz 2017

Andromeda do pobrania

Opis gry Mass Effect: Andromeda download


5 lat po wydaniu Mass Effecta 3 na rynek trafia Download Mass Effect: Andromeda PC. Jest to czwarta odsłona syklu gier z serii Mass Effect stworzona przez kanadyjskie studio BioWare, twórców takich tytułów jak Dragon Age czy Baldur’s Gate.

Gra oferuje najwyższą jakość grafiki oraz rozdzielczość 4K.

Rozgrywka w najnowszej części kosmicznej sagi skupia się na eksploracji świata, podążaniu za głównym wątkiem oraz zadaniami pobocznymi. Jest to najbardziej oczekiwana gra 2017 roku.

Fanow serii z pewnością zainteresuje fakt, że gra działa w oparciu o silnik Frostbite, wykorzystywany przy produkcji takich tytułów jak Battlefield 4, FIFA 17 i Need For Speed. Download Andromeda zostanie wydany na PC i konsole najnowszej generacji.

 

Fabuła gry Pobierz Mass Effect: Andromeda PC


full version andromeda PC

Pełna wersja andromeda PC

Wydarzenia najnowszej części Mass Effect download pełna wersja dzieją się w tytułowej galaktyce Andromeda cracked. Gracz wciela się w uczestnika ekspedycji mającej na celu zasiedlenie nowego miejsca w kosmosie. Podróż do galaktyki Andromedy trwała 600 lat, więc postacie nie mają pojęcia o wydarzeniach z pierwszych trzech części cyklu. Głównym bohaterem Pobierz Mass Effect 4 jest pionierem, a jego zadaniem jest znalezienie nowego domu dla gatunku ludzkiego. W podróży towarzyszyć mu będą przedstawiciele krogan, asasri oraz turian. Na swojej drodze napotka wiele niebezpieczeństw, ponieważ nie wszyscy obcy będą do niego przyjaźnie nastawieni.

Rozgrywka w Pełna wersja Mass Effect: Andromeda PC


Download Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda pobierz PC

Mass Effect: Andromeda pełna wersja PC to trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG. Gra zaoferuje oczywiście tryb fabularny a także wieloosobowy tryb kooperacji, w których będzie mogło wziąć udział nawet czterech graczy. System walki przypominać będzie znany wszystkim fanom serii z poprzednich odsłon system osłon, ale wprowadzone zostanie kilka nowości. Jedną z nich jest plecak odrzutowy, który otworzy zupełnie nowe możliwości wykorzystania budowy terenu. Zmianą w stosunku do poprzednich części jest rezygnacja z klas postaci oraz dodanie nowego oręża w postaci młotów oraz mieczy.
Najważniejszą jednak rzeczą jest system eksploracji poszczególnych planet. Pojawi się pojazd Nomad, będący ulepszoną wersją Mako z części pierwszej. Nowością jest także statek kosmiczny Tempest, skąd będziemy mieli dostęp do trójwymiarowej mapy całej galaktyki.

Mass Effect: Andromeda pobierz za darmo to obowiązkowa pozycja w bibliotece gier każdego fana serii Mass Effect iso. Zapewni dziesiątki godzin zabawy w trybie singleplayer oraz dodatkowe kilkanaście podczas trybu kooperacji. Będzie się różnić od poprzednich części uniwersum w wielu kwestiach, ale z pewnością odwiedzenie nowej galaktyki zachęci do kupna niezdecydowanych.

Galeria gry Mass Effect: Andromeda do pobrania


Informacje na temat Pobierz Mass Effect: Andromeda PC – crack


 • Data premiery: 21 marca 2017
 • Wydawnictwo: Electronic Arts
 • Producent: BioWare
 • Pomysłodawca: Ian Frazier

Wymagania rekomendowane – Pełna wersja Mass Effect: Andromeda download pc


 • Procesor: Intel Core i7-4790 4.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060/4 GB RX 480 lub lepsza 55 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Wymagania minimalne dla Mass Effect: Andromeda PC – torrent


 • Procesor: Intel Core i5 3570 3.4 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce 660/Radeon 7850 lub lepsza
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10