Pobierz Hello neighbor download – crack SKIDROW

download hello neighbor pc

hello neighbor download

Opis gry hello neighbor crack


download hello neighbor pc jest nietypową grą komputerową stworzoną przez studio Dynamic Pixels i firmę tinyBuild, które do tej pory były znane przede wszystkim z mobilnych aplikacji rozrywkowych. W produkcji została połączona typowa skradanka z elementami horroru. Dynamic Pixels postanowiło w końcu stworzyć bardziej ambitną produkcję, której efektem jest Hello Neighbor. Wartym uwagi jest fakt, że autorzy postanowili umieścić grę na Greenlight, z nadzieją, że głosy użytkowników serwisu Steam zagwarantują im dystrybucję na tej platformie.

Fabuła – hello neighbor download


pobierz hello neighbor

download hello neighbor pc

Gracz w hello neighbor do pobrania – pełna wersja ma możliwość wcielenia się w rolę pewnego mieszkańca domu znajdującego się na przedmieściach. Postać ma podejrzenia do swojego sąsiada i chce za wszelką cenę odkryć tajemnicze sekrety, które są przez niego skrywane. Najważniejszym celem gry jest dotarcie do potwierdzenia przypuszczeń przez głównego bohatera polegające na wtargnięciu na posesję sąsiada w sposób niezauważalny.

Zadanie, które na pierwszy rzut oka wydawałoby się banalnie proste, w rzeczywistości jest bardzo trudne, przede wszystkim ze względu na wzmożoną czujność sąsiada, który będzie wstanie posunąć się do wielu rzeczy, by tylko jego tajemnica nie wyszła na światło dzienne.

Rozgrywka – hello neighbor pobierz


hello neighbor crack

download hello neighbor

Gra została niezwykle urozmaicona przez zaawansowaną sztuczną inteligencję sterująca sąsiadem. Nie będzie ona ograniczona tylko i wyłącznie do patrolowania domu i okolic, ale również reagowania na dość podejrzane dźwięki. Będzie wstanie także tworzyć przeszkody i utrudnienia, których celem jest doprowadzenie do naszego schwytania. SI będzie również analizować poczynania gracza i uczyć się sposobów na neutralizację jego taktyk, co powinno przysporzyć graczom dodatkowych problemów.

Hello neighbor crack gwarantuje dojście do ascetycznego ekwipunku, dzięki któremu ma możliwość tymczasowo składować przedmioty, które są bardzo ważne dla rozwoju, np. klucz do drzwi. Gracz w celu uniknięcia straty swoich wartościowych zdobyczy w sytuacji, gdy zostanie wykryty, jest zmuszony do ucieczki z narzędziami do domu. W przeciwnym razie nie nastąpi tylko restart poziomu, ale również bezpowrotnie zostaną utracone wszystkie przedmioty.

Gra hello neighbor skidrow


Hello neighbor crack stworzono w oparciu o silnik Unreal Engine 4. Twórcy gry zdecydowali się na kolorową grafikę w kreskówkowej stylistyce, co w efekcie dało ciekawy kontrast z niepokojącą atmosferą rozgrywki.
Produkcja często porównywana jest przez graczy do słynnej serii sąsiadów z piekła rodem, w której celem było wykonywanie różnych zadań zostając niezauważonym przez sąsiada.

Galeria – hello neighbor pobierz


Informacje na temat – hello neighbor cracked


  • Data premiery: 29 sierpnia 2017
  • Producent: Dynamic Pixels
  • Platformy: tinyBuild Games

Wymagania rekomendowane – Pełna wersja Hello Neighbor


  • Procesor: i5 and up
  • Pamięć RAM: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: GTX 770 and up
  • System operacyjny: Windows 7 and up