Pobierz GTA V pełna wersja PC – Download

Download GTA V

Opis gry Grand Theft Auto V – pobierz


Pełna wersja GTA V pobierz na PC to kolejna odsłona bestsellerowej gry, którą kochają fani motoryzacji i wyścigów. Tym razem studio Rockstar North zadbało o rozbudowaną fabułę, większa liczbę bohaterów, a także kilka nowych i ciekawych elementów rozgrywki. Gracze mogą tu zobaczyć znacznie głębszy i bogatszy w szczegóły świat Los Santos, wzorowany na Los Angeles i południowej części Kalifornii.

 

Fabuła – GTA V Pełna wersja PC


The Forest download torrent

pełna wersja The Forest pobierz

Akcja Grand Theft Auto V Download na PC rozgrywa się w otwartej przestrzeni w mieście Los Santos. Trójka głównych bohaterów prowadzi tu na co dzień dość niebezpieczne życie. Gracze poznają w tej części Michaela – to były rabuś, który obecnie jest objęty programem ochrony świadków. Do tej pory jego życie było spokojne, jednak pewnego dnia nakrywa swoją żonę na zdradzie z instruktorem tenisa.

Michael jest wściekły i postanawia zniszczyć willę kochanka swojej ukochanej – mężczyzna nie wie jednak, że była to własność jednego z potężnych baronów narkotykowych. Główny bohater nie ma więc wyboru – musi powrócić do dawnego życia i postanawia napaść na sklep z biżuterią. Tu gracze mogą zapoznać się z kolejnym bohaterem, Trevorem Philipsem. Włamanie na sklep przykuwa jego uwagę, dość szybko udaje mu się odnaleźć Michaela, który był jego dawnym partnerem. Nakładania go do ponownego nawiązania współpracy, do zespołu dołącza również Franklin, czyli chłopak z getta, który pragnie szybko się wzbogacić.

Fabuła – Pobierz GTA V PC Download


 GTA V Torrent

Pobierz GTA V PC

Grając w GTA V pełna wersja – download PC kierujemy trzema głównymi bohaterami – w każdej chwili dowolnie można przełączać się pomiędzy nimi, z wyjątkiem misji fabularnych, gdzie mamy określonego bohatera. W czasie rozgrywki do zadań gracza należy wykonywanie różnych zleceń, a większość nich stanowią napady.

Podczas wykonywania misji gracz zarabia pieniądze, które może wydawać podczas zakupów w sklepach z bronią czy ubraniami. Po uzbieraniu pokaźnej sumy możliwa jest inwestycja w nieruchomość lub naprawdę drogi i luksusowy samochód. Twórcy Pobierz Grand Theft Auto V pełna wersjazadbali także o dużą ilość mini-gier, w czasie których musimy zagrać np. w tenisa lub zhakować komputer.

Prawdziwą gratką jest bardzo szczegółowo przedstawiony wygląd Los Santos, czyli ogromnej amerykańskiej metropolii. Opiera się na przeszło 250 tysiącach zdjęć Los Angeles i okolicy – są tu nie tylko drapacze chmur, ale również przedmieścia czy ocean. Do wszystkich tych miejsc dostajemy się różnymi środkami lokomocji, wśród których przeważają oczywiście samochody.

Dostępne tryby gry w Grand Theft Auto V – pobierz


GTA V PC download dostępne na PC Windows podzielono na dwa tryby, czyli multiplayer i single. W trybie wieloosobowym, który określany jest mianem Grand Theft Auto Online, mamy wiele możliwości rozgrywki – nie ma tu odgórnie narzuconej historii, możemy więc brać udział w wyścigach, przeprowadzać napady czy zostać szefem mafii. Z kolei w rozgrywce single gra dostosowana jest do fabuły, musimy więc realizować różnego rodzaju misje.

Grand Theft Auto V pełna wersja na PC to gra pełna ulepszeń – jednym z nich jest zwiększenie liczby graczy w sesji do 30. Znajduje się tu też nowy edytor Rockstar, umożliwiający tworzenie oraz publikowanie klipów z gry bezpośrednio na platformie YouTube.

Galeria gry pełna wersja GTA V PC – pobierz


Informacje na temat Download GTA V PC


  • Data premiery: 14 Kwietnia 2015
  • Producent: Rockstar Games
  • Platformy: PlayStation 4, Microsoft Windows

Wymagania rekomendowane – Pobierz Grand Theft Auto V


  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD X8 FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: 2 GB Geforce GTX 660 GT/Radeon HD 7870 lub lepsza, 65 GB
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit