Pobierz GTA: San Andreas download – pełna wersja PC

Pobierz San andreas download

Download GTA V

GTA San andreas pobierz PC – podstawowe informacje


GTA San Andreas to jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów. Jest to komputerowa gra akcji stworzona przez firmę Rockstar North, natomiast wydana przez Rockstar Games. San Andreas torrent to trzecia część popularnej serii Grand Theft Auto – download PC, która wykorzystuje grafikę 3D. Premiera gry na platformę PC Windows miała miejsce 7 czerwca 2005 roku, natomiast na konsolę PlayStation gra została wydana w październiku 2004 roku.

Pobierz Grand Theft Auto: San Andreas pełna wersja PC – fabuła


Download san andreas full version

Pobierz gta san andreas download PC

Podobnie jak w poprzednich częściach gracz ma okazję wcielić się w drobnego przestępcę, a następnie stopniowo kreować swój życiorys stając na czele mafii. Jest to bardzo kontrowersyjna gra, która odbiła się echem po całym świecie.

Gracz ma za zadanie wcielić się w rolę Carla Johnsona, który przed pięcioma laty uciekł z rodzinnego miasteczka w poszukiwaniu lepszego bytu, pracy i dostatniego życia. Po pewnym jednak czasie Carl wraca w rodzinne strony do Los Santos, gdzie zastaje totalny chaos. W mieście kwitnie gangsterski proceder, rozwija się korupcja, przestępczość oraz handel narkotykami. Gracz ma okazję poznać bohatera w momencie, kiedy jego skłócona ze sobą rodzina opłakuje zamordowaną matkę Carla, natomiast sam protagonista zostaje wrobiony przez skorumpowanych policjantów w morderstwo, którego nie popełnił.

Przedstawiony świat gry to stan Pobierz San Andreas download PC, w którego skład wchodzą 3 miasta, w obrębie których gracz może się swobodnie poruszać. Są to: Los Santos czy Los Angeles, Fierro czyli San Francisco oraz Las Venturas czyli Las Vegas. Świat Full version San Andreas crack składa się z opuszczonych i zaniedbanych slumsów, ale także z bogatych dzielnic pełnych wspaniałych aut, drogich nieruchomości oraz wspaniałych widoków. Bohater doskonale wie, gdzie może się udać, aby okradać milionerów, polityków czy gwiazdy filmowe. Dodatkowym atutem Carla jest fakt, iż może on rekrutować ludzi do swojego gangu, z którymi może wybierać się na liczne akcje i misje. Może także zwalczać swoich przeciwników, czyli członków przeciwnego gangu, którzy pragną go wyeliminować.

Bardzo realna rozgrywka gta san andreas download


Gta San andreas full version

San andreas download

W porównaniu do poprzednich części Download San Andreas full version PC odznacza się doskonale przygotowanym przez autorów, bardzo realnym światem. Liczne interakcje, możliwości zakupu nieruchomości, planowanie kolejnych włamań i kradzieży oraz wspaniałe samochody to jedynie wierzchołek góry lodowej. Bohater odczuwa także głód, który musi zaspokoić, jednak w przypadku kiedy zje za dużo może przybrać na wadze. Aby z kolei schudnąć musi uprawiać sport.
Dodatkowo mieszkańcy wskazanych wyżej miast wykazują się inteligencją i mogą reagować na nieetyczne zachowanie Carla i jego gangu na ulicy. Oprócz gangsterskiej tematyki autorzy wprowadzili również do gry liczne sytuacje o charakterze humorystycznym, dlatego GTA San andreas – pobierz jest tak ważną pozycją wśród miłośników gier komputerowych.

Galeria gry pełna wersja GTA San andreas crack – pobierz PC


Informacje na temat Download San andreas pobierz PC


  • Data premiery: 26 października 2004
  • Producent: Rockstar Games
  • Platformy: Android, PlayStation 2, Xbox, PlayStation 3

Wymagania rekomendowane – Pobierz Grand Theft Auto San andreas torrent


  • Procesor: Intel Pentium 4 / AMD Athlon XP Processor
  • Pamięć RAM: 384 MB
  • Karta graficzna: Karta Graficzna z 128 MB pamięci lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 2000/XP / Windows Vista / Windows 7 / 8

1 comment

  1. Damii pisze:

    Fajnie tak sobie po latach znów powrócić do GTA San Andreas. Dzieki za download!

Comments are closed.