Pobierz football manager 2017 download PC (crack)

football manager 2017 skidrow

football manager 2017 torrent

Opis gry football manager 2017 torrent


football manager 2017 torrent to wydana na Windowsa gra sportowa zaliczana do grupy tzw. menadżerów piłkarskich. Produkt jest dziełem studia Sports Interactive, a więc tego samego zespołu, który odpowiada za wcześniejsze odsłony tej serii. Jak zawsze wydawcą jest firma Sega.

 

Mechanika gry – football manager 2017 skidrow


download football manager 2017

download football manager 2017

Gra powstała z myślą o PC Windows i w dużej mierze bazuje na swoich poprzednikach. Gracz dostaje menadżera, który ma zająć się klubem piłkarskim gwarantując mu sukcesy sportowe i finansowe. W tym celu trzeba dbać w zasadzie o wszystko. To gracz wybiera zawodników i ich werbuje do drużyny, ustala im plany treningowe czy tworzy taktykę na poszczególne mecze. Jest poza tym odpowiedzialny za kontakt z mediami, pozyskiwanie nowych sponsorów zarządzanie stadionem piłkarskim. W porównaniu do swoich poprzedników Football Manager 2017 download oferuje wiele nowości. Baza została także zaktualizowana o nowych zawodników i kluby.

Polskie elementy – football manager 2017 torrent


download football manager 2017

Pobierz football manager 2017 PC

Pobierz football manager 2017 PC to kolejna już odsłona znanej serii z pełną polską lokalizacją. To znaczne ułatwienie dla graczy, którzy nie znają języka angielskiego. Poza tym SI Games udostępniło nowy moduł, który pozwala na dodawanie własnych tłumaczeń. Nowe wersje językowe są więc kwestią czasu. Poza tym nowa odsłona Football Manager posiada pełną licencję dla polskiej LOTTO Ekstraklasy. W grze znajdują się więc oryginalne herby polskich drużyn, stroje 3D czy twarze zawodników. Rynek transferowy został tym samym znacznie lepiej odwzorowany.

Nowości w football manager 2017 crack


Największą zmianą w nowej produkcji z serii FM jest nowy kreator managera. Teraz oprócz imienia, nazwiska czy narodowości można wybrać również i wygląd bohatera. Dodatkowo do dyspozycji gracza jest jeszcze kilka punktów umiejętności, które określają czy preferuje on teoretyczne podejście, a może przede wszystkim praktykę (taktyka czy trening fizyczny). Niewielkim zmianom poddano natomiast sam silnik meczowy. Nieco poprawiono przede wszystkim stałe fragmenty gry.

Inne zmiany są widoczne już w czasie gry. Zmieniono między innymi układ przycisków. Znacznie łatwiejszy jest także dostęp do informacji. Nowością są opcje społecznościowe. Manager ma bowiem dostęp do portalu społecznościowego wzorowanego nieco na Twitterze. Dzięki niemu można obserwować na bieżąco reakcje i nastroje ze strony kibiców. Ten patent już wcześniej był wykorzystywany np. w serii gier FIFA 17 . Można tam dowiedzieć się również co nieco o samych zawodnikach. Ciekawą nowością jest też fakt, że zawodnicy mają swoje zachcianki. Żądają m.in. ulubionego numeru na koszulce itd.

Galeria – download football manager 2017


Informacje na temat – football manager 2017 crack


  • Data premiery: 4 listopada 2016
  • Producent: Sports Interactive
  • Platformy: Microsoft Windows, Linux

Wymagania rekomendowane – football manager 2017 torrent


  • Procesor: Intel Pentium 4 2 GHz/AMD Athlon 2.2 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: GeForce 8600M/Radeon HD 2400
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10