Pobierz FIFA 17 3DM – Pełna wersja PC download

FIFA 17 download pc

fifa 17 bypass

Opis gry FIFA 17 download pc – pobierz


FIFA 17 3dm download crack to kolejna już odsłona najsłynniejszej na całym świecie serii gier sportowych wychodzącej spod ręki firmy Konami. Tym razem twórcy zdecydowali się jednak na kilka nowych rozwiązań w trybie rozgrywki oraz na zmianę silnika graficznego. Nowością jest też tryb fabularny, który zbudza zdecydowanie największe emocje.

 

Tryby gry – tryb fabularny download FIFA 17 3dm


FIFA 17 download pc

FIFA 17 pełna wersja

“Droga do sławy” to na pierwszy rzut oka kariera zawodnika, która znana jest już dobrze z części poprzednich, ale okraszona efektownymi filmami. W grze gracz wciela się w Aleksa Huntera, który chce zaistnieć w angielskiej piłce nożnej. Jego losy można śledzić od momentu kiedy był dzieckiem. Cała historia prezentuje się ciekawie i jest szansą na zapoznanie się ze światem footballu od kulis. To gracz decyduje o losach postaci poprzez podejmowanie różnego rodzaju decyzji. Podczas meczów można sterować samym Hunterem lub całą drużyną piłkarską.

Tryby gry – tryb rozgrywki Pełna wersja FIFA 17 skidrow pobierz PC


fifa 17 download full version

Pobierz GTA V PC

Dużo zmian poczynionych zostało w samej rozgrywce. Wprowadzono między innymi system zastanawiania się oraz walki ciałem. Te elementy całkowicie odmieniają grę. Zmieniono też wykonywanie stałych fragmentów gry. Początkowo może być to jednak trudne do opanowania. Podczas wykonywania rzutów karnych gracz kontroluje nie tylko szybkość i długość rozbiegu, ale i kąt uderzenia piłki czy siłę, jaka jest wkładana w strzał. Wymaga to pewnej wprawy, co wiąże się z ćwiczeniami. Poza tymi elementami sam rdzeń gry nie zmienił się za bardzo. Poprawie nie uległa także sztuczna inteligencja obrońców przeciwnika.

Download FIFA 17 pełna wersja – Istotne kwestie techniczne


W tym roku silnik Frostbite zastąpił już nieco przestarzały Ignite. Wpłynęło to znacząco na poprawœ grafiki. Można zauważyć doskonałe oświetlenie, oddanie mimiki piłkarzy i ciekawe animacje. Wiele z nich można zobaczyć przede wszystkim w trybie “Droga do sławy”. Tam warstwa wizualna gra pierwsze skrzypce. Poza tym nowy silnik, znany zresztą już dobrze z gry Battlefield, skutecznie wspiera kolizje między piłkarzami. Wypada pod tym względem o wiele lepiej niż poprzednie tytuły z tej serii.

Oprócz wspomnianego tryby kariery do wyboru są klasyczne już tryby rozgrywki. Jest też tryb kariery managera oraz kariery piłkarza. Oprócz tego do dyspozycji są sieciowe tryby sezonów oraz wirtualnych klubów, a także słynny FIFA Ultimat. Wszystkie zmiany dotyczące trybów w stosunku do poprzednich gier z serii FIFA są raczej niewielkie i kosmetyczne. Największą nowością jest tryb fabularny, który w przyszłości ma zostać jeszcze udoskonalony i dopracowany w Fifa 18 download

Galeria gry pełna wersja FIFA 17 torrent PC


Informacje na temat – pobierz FIFA 17 download torrent PC


  • Data premiery: 27 września 2016
  • Producent: EA Sports
  • Platformy: Electronic Arts Inc.

Wymagania rekomendowane – FIFA 17 crack CPY


  • Procesor: Intel Core i5-3550K 3.40GHz / AMD FX 8150 3.6GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 660 / AMD Radeon R9 270
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit