Pobierz Farming Simulator 17 PC

Download Farming Simulator 17

Opis gry Farming Simulator 17 – pobierz


Farming Simulator 2017 pełna wersja PC to gwarancja dobrej zabawy przez wiele godzin rozgrywki. Gra została wydana jednocześnie na platformach jak i na pecetach więc wszyscy mogą cieszyć się ta wspaniałą produkcją w równym stopniu i w tym samym czasie odkrywać jej fantastyczne możliwości. Produkcja od lat cieszy się rosnącą popularnością, a za jej projektem stoi oczywiście GiANTS Software, a za stronę wydawniczą odpowiada francuska firma Focus Home Interactive. Ich zaangażowanie tym razem przyczyniło się do umożliwienia graczom wspólnej rozgrywki na mapie jednej farmy wielu graczom jednocześnie.

 

Maszyny prezentują się jak marzenie. – Farming Simulator 17 crack PC


Farming Simulator 17 download torrent

pełna wersja Farming Simulator 17 pobierz

Tryb multiplayer to tylko jeden z dodatków, który z pewnością pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się z rozgrywki z przyjaciółmi. Symulator farmy w roku 2017 został wzbogacony o kilka dodatkowych i nowych elementów. Do dyspozycji graczy zostało oddane multum maszyn spełniających swoje zadanie przy produkcji rolnej, które pochodzą, bagatela, aż od 75 różnych producentów. Możliwość siania i zbiorów słonecznika, rzodkiewki, soi oraz topoli wzbogaca możliwości produkcyjne w większej mierze niż było to w poprzednich edycjach.

Mnogość zmian wizualnych pozwoliła wydobyć z maszyn rolniczych ich prawdziwe piękno i niemal nie ma czego zarzucić twórcom, którzy tym razem stanęli na wysokości zadania. Niewielkim zmianom uległ także system oświetlenia, co dodatkowo ulepsza graficznie produkcję, choć wykorzystuje ona ten sam silnik, jaki stosowano w poprzednich edycjach.

Wielokrotne trudności w Farming Simulator 2017 Download PC


 Farming Simulator 17 Torrent

Pobierz Farming Simulator 17 torrent PC

W grze można napotkać także małe utrudnienia, które związane są przede wszystkim z bardziej skomplikowanym systemem nawożenia gleby. Nie jest to jednak trudność, przed którą wprawny Polski rolnik chylił by czoła. Zmodyfikowana została także wydajność krów, których produktywność w tej edycji w głównej mierzę zależy od jakości podawanego im pokarmu. Pasza jest więc istotnym czynnikiem, na którym być może nie warto oszczędzać.

Aby gospodarstwo prosperowało, a gospodarz cieszył się z wielkości i jakości własnych zbiorów niezbędne okaże się czasem użycie siły własnych mięśni. Brak takich możliwości w poprzednich edycjach być może nie był dotkliwy, ale przecież jeśli chce się aby coś było zrobione dobrze trzeba to zrobić… własnoręcznie.

Ach, te malwersacje w Farming Simulator 17 – pobierz pełna wersja PC


Pobierz Farming simulator 2017 download PC które pozwala graczowi na znacznie większy wpływ na ceny poszczególnych płodów rolnych na mapie. Jest to udogodnienie, na które z pewnością przychylniej spojrzą zainteresowani i być może dzięki niemu zbiją niemały wirtualny majątek, który oczywiście przeznaczą na rozwój swojego małego gospodarstwa. Innym sposobem na zarobek są misje, które będą zlecane przez graczy AI.

Galeria gry pełna wersja Farming Simulator 17 PC – pobierz


 

Informacje na temat Download Farming Simulator 17 crack PC


  • Data premiery: 25 października 2016
  • Wydawnictwo: Focus Home Interactive
  • Producent: Giants Software GmbH
  • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Mac OS

Wymagania minimalne – Pobierz Farming Simulator 17 torrent


  • Procesor: Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450/Radeon HD 6770
  • System operacyjny: Windows 7/8/10