Pobierz Fable Anniversary – Wersja spolszczona PC

spolszczenie divinity original sin

Menu – spolszczenie fable anniversary

Opis – pełna wersja fable anniversary spolszczenie

pobierz fable anniversary

fable anniversary crack


Gra Fable Anniversary pełne spolszczenie to już kolejna część kultowej serii gier Fable. Twórcą odpowiedzialnym za tytułową gre, jest firma Lionhead Studios, tak więc te same osoby odpowiedzialne, które kształtowały dla nas poprzednie części serii Fable. Mimo wielu mieszanych opinii, jest to świetna kontynuacja kilkuletniej tradycji gier akcji RPG.

Zasada Gry – fable anniversary crack


skidrow divinity original sin

fable anniversary cracked

pobierz Fable Anniversary PL bardzo wiele odziedziczyło od swoich poprzednich wersji. Tak jak to miało miejsce wcześniej, w grze wcielamy się w małego chłopczyka lub dziewczynkę (W zależności od naszego gustu i płci gracza). Faktem który może podobać się w tej grze, jest to iż zaczynamy grę jako mały dzieciak a możemy skończyć jako dojrzały starzec. W skrócie – Gra nam daję satysfakcję iż mamy szansę stać się z “Od zera, do bohatera” albo swym negatywnym charakterem – Najbardziej znienawidzonym antybohaterem należącej Gildii.

Grafika – fable anniversary torrent


spolszczenie fable anniversary

fable anniversary spolszczenie PL

Pionierzy tego arcydzieła nie zapomnieli o największych zaletach poprzednich wersji, co skutkuje utrzymaniem ogromnej jakości oprawy graficznej. Jak wszystko, tak i rozdzielczość gry zwyższa swoją jakość, w Fable Anniversary torrent została ona podwyższona do 1080p, cop daje nam jeszcze więcej frajdy z gry. Trzeba dodać, iż w tej wersji otrzymaliśmy również nowy interfejs graficzny gracza, dzięki któremu poruszanie się jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze nawet dla początkującego gracza.

Mechanika – fable anniversary spolszczenie


Po ogromnym napadzie złowieszczych bandytów na całą swoją wioskę Oakvale, po którym zginęło setki mieszkańców w tym jego najbliżsi oraz cała rodzina, nasz młody wojownik chcę pomścić wszystkich zdrajców, dlatego trafia w dobre ręce – do osób u których gwarantują najwyższą jakość treningu siły i wytrzymałości. Gra ta jest również bogata w życie towarzyskie bohatera. Otóż w spolszczenie Fable Anniversary PC została dodana możliwość flirtowania z innymi postaciami, a My sami w grze możemy wziąć ślub i się ożenić (lub wyjść za mąż, zależy od płci postaci).

Galeria – pobierz fable anniversary pc


Informacje – fable anniversary skidrow


 • Data premiery: 12 września 2014
 • Producent: LionHead Studios
 • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – download fable anniversary PL


 • Procesor: Intel Core 2 Quad 2.33 GHz
 • Pamięć RAM: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 260 lub lepsza
 • System operacyjny: Windows 7/8

2 comments

 1. Tomasz pisze:

  Swietnie dziala wszystko idealnie spolszczone.

 2. michal pisze:

  Porzadne tłumaczenie. Polecam wszystkim.

Comments are closed.