Pobierz Bus Simulator 16 – PC Torrent

key bus simulator 16

pobierz bus simulator 16

Menu – bus simulator 16 download

Opis gry – bus simulator 16 crack

torrent bus simulator 16

download bus simulator 16


Bus Simulator 16 crack to kolejna już odsłona serii gier, za która stoi Astragon Software. To symulacja, która pozwala graczowi na wcielenie się w rolę kierowcy miejskiego autobusu. Tym razem produkcją gry zajęła się austriacka firma StillAlive odpowiedzialne wcześniej m.in. za Son of Nor.

Zasady gry – bus simulator 16 pobierz


bus simulator 16 download pc

key bus simulator 16

Gracz zasiada za kierownicą zwykłego autobusu w jednym z niemieckich miast – Sunny Springs. Tym razem jednak jego rola nie jest ograniczona tylko i wyłącznie do kierowania pojazdem komunikacji miejskiej. W tym przypadku twórcy zadbali o odwzorowanie wielu różnych aspektów pracy kierowcy autobusowego. Poza kursowaniem wyznaczonymi wcześniej liniami musi on rozmawiać z pasażerami, odpowiadać na ich pytania, sprzedawać bilety oraz radzić z wieloma różnymi, losowymi przypadkami, które niekiedy zdarzają się w komunikacji miejskiej (demonstracje, korki, roboty drogowe i wiele innych).

Gracz jako kierowca odpowiedzialny jest za zapewnienie bezpieczeństwa swoim pasażerom, zachowanie punktualności oraz jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. W trybie kariery zastosowano dość mocno rozbudowany system reputacji, który budowany jest na podstawie wywiązywania się z obowiązków kierowcy. Im lepszy kierowca, tym większa ilość zadowolonych pasażerów a tym samym wyższe zyski dla przedsiębiorstwa. Gra jest trudniejsza niż jej poprzednie wersje, co wynika z bardziej rozbudowanych opcji.

Możliwości personalizacji – key bus simulator 16


bus simulator 16 pobierz

bus simulator 16 crack

Wprawdzie gra Bus Simulator 16 torrent posiada oficjalną licencję niemieckiej firmy MAN, a więc jednego z większych na świecie producentów samochodów ciężarowych i autobusów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w dowolny sposób spersonalizować swoje autobusy czy nadać firmie transportowej własną nazwę. Do dyspozycji graczy jest aż 6 rzeczywistych pojazdów, w tym 2 licencjonowane przez wspomniany już koncern MAN.

Opcja multiplayer – bus simulator 16 download pc


Twórcy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy stworzyli również tryb gry multiplayer. W tym przypadku gracze mogą zapraszać swoich znajomych do prowadzenia autobusów w ich firmie transportowej. Pod względem szaty graficznej pozycja ta nie odbiega od innych podobnych tytułów na rynku.

Galeria – bus simulator 16 torrent


Wymagania sprzętowe – pobierz bus simulator 16


Aby zagrać w Bus Simulator 16 download trzeba posiadać komputer z dwurdzeniowym procesorem Intel Core i3/ AMD Phenom II X4 960T lub lepszy o taktowaniu na poziomie 3,4 GHz. Wymagana pamięć RAM to minimum 4GB. Gra podczas instalacji zajmuje 4,5 GB miejsca na dysku twardym. Działa na systemie operacyjnym Windows 7, 8 i 10, a także OS X 10.10. (wersja 64-bitowa).

Pobierz pełną wersje gry:

Rozwiąż recaptcha i pobierz pełną wersje swojej gry!

Informacje – bus simulator 16 pobierz


  • Data premiery: 2 marca 2016
  • Producent: StillAlive
  • Platformy: PC/MAC

Wymagania rekomendowane – key bus simulator 16


  • Procesor: Intel Core i3 3.40 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit