Pobierz MotoGP 17 – pełna wersja

MotoGP 17 download

MotoGP 17 do pobrania

Opis gry MotoGP 2017 pełna wersja


MotoGP 17 – pełna wersja do pobrania to kolejna już odsłona znanej symulacji wyścigów motocyklowych, która wydana została na platformę Sony PlayStation 4. Oparta jest na licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata. Korzenie całego cyklu sięgają już natomiast prawe 20 lat. Wszystko zaczęło się w roku 2000. Od tego czasu wiele zdążyło się zmienić, na lepsze przede wszystkim. W najnowszej grze studia Milestone do dyspozycji graczy są wszystkie znane trasy, maszyny i zawodnicy znany z zawodów MotoGP 2017. Poza tym pozycja została wzbogacona dodatkowo o niemal 70 zabytkowych motocykli różnych klas. Są to zarówno silniki czterosuwowe, dwusuwowe, jak i te o pojemności 500cc oraz 125cc. Wyścigi niezmiennie odbywają się na tych samych licencjonowanych torach, na których zawodnicy ścigają się w ciągu sezonu motocyklowego. download MotoGP 17 oferuje graczom zarówno dość mocno rozbudowany tryb kariery, jak i szansą na grę przez sieć.

 

Mechanika gry – MotoGP 17 skidrow


download MotoGP 17

download MotoGP 17

Najnowsza odsłona znanej na całym świecie serii oferuje model jazdy dość wymagający i przede wszystkim realistyczny. Trzeba dostosować prędkość oraz sposób prowadzenia do danej maszyny. Im jest ona silniejsza, tym trudniejsza jest jazda. Do wyboru jest jak zawsze kilka klas ścigania – klasyczne MotoGP oraz Moto3 czy Moto2. Poza tym w najnowszej odsłonie wyścigów uwzględniono również zawody Red Bull MotoGP Rookies Cup.

Trasy – MotoGP 17 torrent


download MotoGP 17

Pobierz MotoGP 17 PC

Wszystkie wyścigi w grze mają miejsce na trasach, które są częścią oficjalnego cyklu MotoGP 2017. Wśród nich znajduje się klasyczny tor Silverstone w Wielkiej Brytanii czy nowy austriacki Red Bull Ring. Wyścigi odbywają się w zasadzie na każdym kontynencie. Do wyboru jest aż 18 zróżnicowanych torów wyścigowych. Poza tym w grze umieszczono też wszystkie zespoły, które biorą udział w tegorocznych zawodach. Ścigać można się np. pod szyldem Yamahy, Suzuki, Hondy czy Ducatti.

Tryby gry i kwestie techniczne w MotoGP 17 do pobrania PC


W MotoGP 2017 skidrow jest tryb kariery, gdzie zdobywać można coraz większe doświadczenie, podpisywać kontrakty z nowymi zespołami oraz jeździć na coraz lepszych maszynach. Na końcu do zdobycia jest oczywiście motocyklowe mistrzostwo świata. Poza tym w grze znajduje się też wariant gry przez sieć, który też cieszy się sporą popularnością.

W przypadku pobierz MotoGP 2017 PC zastosowano nowy autorski silnik studia Milestone. Oprócz realistycznych torów i motocykli, gra oferuje teraz stabilną animację na poziomie około 60 klatek na sekundę. Dzięki temu jest ona znacznie szybsza, a sama gra sprawia o wiele więcej radości. Jednocześnie wymaga także większego skupienia niż do tej pory.

Galeria – Pobierz crack MotoGP 17 3dm


Informacje na temat – MotoGP 17 download


  • Data premiery: 11 lipca 2017
  • Producent: Milestone
  • Platformy: Microsoft Windows, Playstation

Wymagania rekomendowane – MotoGP 17 torrent


  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 770/4 GB Radeon R9 290X
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10