Need For Speed Payback – pełna wersja do pobrania na PC

need for speed payback download pc

need for speed payback torrent

Menu – need for speed payback download

Opis gry – download need for speed payback

need for speed payback torrent

need for speed payback skidrow


Fabularnie odbiega od poprzedniczek, w dużym stopniu nawiązując do filmowej serii “Szybcy i Wściekli”. Payback opowiada historię trójki przyjaciół, którzy wypowiedzieli wojnę prawie mafijnej rodzinie o imieniu Familia, która trzyma wszystko w garści i nawet policjanci są na ich usługach. Zemsta jest jednak tym, co jest głównym motorem napędowym dla paczki przyjaciół.

Trójka postaci, w jakie może wcielić się gracz, została zróżnicowana pod względem umiejętności jazdy samochodem i specjalnych zdolności, co czyni Payback jeszcze bardziej wyjątkowym tytułem z serii.

Kupując w przedsprzedaży, dużo zyskujesz – need for speed payback crack


download need for speed payback

need for speed payback do pobrania

Zamawiając Need for Speed: Payback już dziś, aż do dnia 7 listopada 2017, ma się możliwość zdobycia dodatkowej paczki samochodów oraz większej przyjemności z jazdy podczas palenia opon lub korzystania z podświetlanego podwozia. Podstawowa wersja gry nie zapewnia tak fantastycznych, dodatkowych atrakcji, choć nie można powiedzieć, że czegoś jej brakuje.

EA najprawdopodobniej zapewni bogactwo dodatków do gry – download need for speed payback pc


need for speed payback pobierz

key need for speed payback

To chyba naturalne rozwiązanie, jeśli chodzi o tę, znaną na całym świecie firmę. Jedni cieszą się większym i bardziej urozmaiconym contentem i możliwością odkrywania gier na nowo, a inni woleliby ten materiał dostać w wersji podstawowej. Można jednak spodziewać się, że EA doda nieco w najbliższym czasie do podstawowej wersji. Nie byliby sobą, gdyby tak się nie stało.

Wracając do gry, z pewnością nie można zapomnieć o garażu – need for speed payback do pobrania


Udostępnienie garażu graczowi oraz danie mu możliwości na skompletowanie części niezbędnych do budowy własnego pojazdu wydaje się trafionym pomysłem. Części rozsiane są po tym uniwersum, można je wygrać w zawodach, można zdobyć na nielegalnych zakładach lub po prostu odszukać w wirtualnym świecie stworzonym przez EA. Prawie niczym nieograniczona inwencja graczy z pewnością będzie ich odróżniać na tle innych przyszłych pasjonatów produkcji.

W garażu można także znaleźć samochody, które wykorzystywane są do różnego rodzaju rozgrywki. Need for Speed: Payback po raz pierwszy w historii serii umożliwia odbywanie się wyścigów i pościgów w terenie. Ponadto zaimplementowane zostały trasy dla driftu, dragu, ucieczki i wyścigu, które z całą pewnością znacznie urozmaicają rozgrywkę.

Need for Speed: Payback już 10 listopada będzie dostępny w sklepach i na internetowych platformach sprzedażowych. Niecierpliwi mogą skorzystać z oferty przedsprzedaży i wersji Delux, które umożliwią rozpoczęcie rozgrywki wcześniej od zwykłych pecetowych graczy

Galeria – need for speed payback pobierz


Pobierz pełną wersje gry:

Rozwiąż recaptcha i pobierz pełną wersje swojej gry!

Informacje – need for speed payback download pc


  • Data premiery: 10 listopada 2017
  • Producent: Ghost Games
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – need for speed payback download


  • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz/AMD FX-8320 4.0 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1060/Radeon RX 480 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit