Lego Marvel Super Heroes 2 – pełna wersja

Lego Marvel Super Heroes 2 skidrow

download lego marvel super heroes 2

Menu – lego marvel super heroes 2 torrent

Opis gry – download lego marvel super heroes 2 pc

Wolfenstein II: New Colossus skidrow

Lego Marvel Super Heroes 2 cracked


Klocki Lego od dawna cieszą się niezmienną popularnością. Dzieciaki od zawsze lubiły układać różne budowle i ludki z LEGO. Więc nie dziwi fakt, że powstały o nich bajki czy gry. Do jednych z najnowszych gier z klockami lego w roli głównej zaliczamy Lego Marvel Super Heroes 2. Gra będzie miała swoją premierę w Polsce już 17.11.2017 roku. Fani nie mogą się pewnie już doczekać!

Bohaterowie nowi i starzy – Lego Marvel Super Heroes 2 crack


Lego Marvel Super Heroes 2 pobierz PC

Lego Marvel Super Heroes 2 DM

Lego Marvel Super Heroes 2 to kontynuacja platformówki z 2013 roku. Jej producentem jest studio Traveller’s Tales, natomiast wydawcą Warner Bros. Interactive Entertainment.

Negatywnym bohaterem w LEGO Marvel Super Heroes 2 będzie Kang Zdobywca, który odbywa podróże w czasie i sieje zamieszanie. Próbują go powstrzymać różni superbohaterowie. Między innymi Kapitan Ameryka, który jest tu kowbojem, Spider Man z roku 2099, Kapitan Marvel, Czarna Pantera, Zielony Goblin, czy Doktor Strange.

Pokonanie Kanga przez naszych superbohaterów nie należy do prostych zadań, gdyż ten czarny charakter, co chwilę przemieszcza się w inne miejsce i ma do pomocy wiele typów spod ciemnej gwiazdy.

Ciekawa fabuła – lego marvel super heroes 2 download


download lego marvel super heroes 2

lego marvel super heroes 2 torrent

Wielowątkowa fabuła gry zawierać będzie między innymi takie funkcje jak manipulowanie przez postacie czasem.
W grze znajdzie się bardzo wiele świeżych postaci z uniwersum Marvela. Będą także bohaterowie dobrze nam znani, ale w nowych przebraniach. Takie połączenie sprawi, że gra zachwyci jej wcześniejszych entuzjastów, jak i zdobędzie nowe grono fanów.

Akcja gry rozgrywać się będzie w Chronopolis. Gracze będą musieli zmierzyć się z Kangiem Zdobywcą w wielu bitwach, które rozgrywać się będą w różnych epokach. Będzie można przenieść się do Nowego Jorku z 2099 roku, na Dziki Zachód, czy do starożytnego Egiptu.

Nowym bohaterem będzie tutaj złoczyńca Carnom, który stanowi połączenie Carnage i Venoma.

Lego Marvel Super Heroes 2 to trójwymiarowa platformówka, w której występuje bardzo dużo postaci z wyjątkowymi zdolnościami. Będziemy walczyć tu z napotkanymi wrogami oraz rozwiązywać łamigłówki z pomocą specjalnych mocy naszych superbohaterów.

Dodatki – Pobierz Lego Marvel Super Heroes 2


Do podstawowej wersji gry będziemy mogli kupić rozszerzenie. Dodatkową zawartość będzie można kupić osobno lub w całości za sprawą sezonowej przepustki.

Przepustka sezonowa gry z klockami LEGO w roli głównej, będzie zawierała sześć paczek z dodatkowymi levelami oraz cztery paczki z dodatkowymi bohaterami.
Na premierę gry LEGO Marvel Super Heroes 2 z niecierpliwością czekają wszyscy fani klocków Lego i pierwszej części gry. Gra w pełnej polskiej wersji językowej ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Galeria – download lego marvel super heroes 2 pc


Informacje – lego marvel super heroes 2


  • Data premiery: 17 listopada 2017
  • Producent: Traveller’s Tales
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – Pełna wersja Lego Marvel Super Heroes 2


  • Procesor: Intel Core i5-4570T 2.9 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz, 4 GB RAM
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750/Radeon HD 7970 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10