Fifa 18 download – pełna wersja do pobrania PC

fifa 18 torrent

pobierz fifa 18

Opis gry fifa 18 download na PC


Już nie długo będziemy mogli zagrać w najnowszą wersję popularnej na całym świecie gry fifa 18 download. Jest ona jedną za najbardziej znanych i cenionych symulatorów piłki nożnej. Wydawcą gry jest EA Sports znana kiedyś jako Electronic Arts Sports Network, która stoi za innymi hitami gier takich jak na przykład: NBA,NHL,Fight Night. Jednak FIFA full version jest jedną z serii gier które przyniosły wydawcom największą sławę i zyski. Premiera nowej odsłony gry przypada już na Wrzesień tego roku. Data premiery USA to nie oficjalnie 27 Września, wszystko się jednak może jeszcze zmienić. Wszyscy fani czekają z nie cierpliwością, aby wypróbować i ocenić jak im przypadną do gustu różne zmiany. Fanów ucieszy również informacja, iż będą mogli już wcześniej cieszyć się grą poprzez dostęp z Web App czy EA Access. Nie znamy niestety jeszcze, dokładnej daty premiery gry. Jedno jest pewne, że zaskoczy nas ona różnymi nowinkami i zmianami, nie zawiedziemy się również jeśli chodzi o grafikę, ponieważ jak w poprzednich odsłonach, jest ona na najwyższym poziomie. Wszyscy gracze uważają, iż premiera fifa 18 pobierz będzie kultowym wydarzeniem tak jak w poprzednich wersjach znanej gry.

Co nowego wejdzie do gry? – fifa 18 torrent


download fifa 18

fifa 18 crack

Przede wszystkim graczy ucieszy to, że dodano wiele nowych ciekawych kart, prawdopodobnie będą również nowe ligi, twórcy gry ulepszyli również wiele trybów już powstałych. A więc jaki sprzęt potrzebujemy,aby zagrać w ten symulator?

Wymagania sprzętowe – fifa 18 skidrow


fifa 18 skidrow

fifa 18 3dm

Wymagania nowej odsłony gry są bardzo podobne co do jej poprzedniczki, nie każdy jednak z łatwością będzie mógł w nią zagrać, być może nie obędzie się bez zmiany paru części w komputerze. Znacząca zmiana na wymiana silnika graficznego w grze na Frostbite Engine, który wysoko podniósł nam wymagania, jednak według wielu osób było to konieczne.

Gameplay fifa 18 pełna wersja


Nie chce wam się czekać na premierę Polską? 10 Czerwca odbędzie się EA Play w Hollywood. Będziemy mogli wtedy zobaczyć i ocenić na własne oczy pierwszą, grywalną wersję gry download fifa 18 PC. Na razie jeszcze nie doczekaliśmy się żadnych więcej szczegółów co do gry i musimy jeszcze poczekać. Być może w czerwcu okaże się czy nasze prognozy co do zmian były słuszne. Jeśli chcesz na bieżąco sprawdzać najnowsze newsy o grach sportowych zapisz się na newsletter, a będziesz na bieżąco dostawał porcję najświeższych informacji.

Galeria – Pełna wersja fifa 18 PC


Informacje na temat – pobierz fifa 18


  • Data premiery:2017
  • Producent: EA Sports
  • Platformy: Electronic Arts Inc.

Wymagania rekomendowane – fifa 18 download


  • Procesor: Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: ATI Radeon HD 5770
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1