Far Cry 5 do pobrania – pełna wersja

far cry 5 torrent

far cry 5 crack

Menu – far cry 5 do pobrania

Opis gry – far cry 5 download

far cry 5 torrent

pobierz far cry 5


Far Cry 5 pobierz na PC to kontynuacja serii popularnych strzelanin FPS, która wyszła na rynek z ramienia studia Ubisoft. Producenci zabiorą nas w niej do amerykańskiego stanu Montana, gdzie musimy stawić opór rządom brutalnych fanatyków religijnych. Może to wzbudzić kontrowersje na tym tle, co jest prawdopodobnie celowym zabiegiem marketingowym Ubisoftu. Gra polega na eksplorowaniu, wykonywaniu misji związanych z fabułą i walce z przeciwnikami. Ja w każdej z odsłon, wraz z doświadczeniem, uzyskujemy dostęp do ulepszonego arsenału i ekwipunku, związanych ściśle z craftingiem. Wysoka jakość oprawy graficznej i fabularna spójność pozwalają doskonale wczuć się w klimat gry.

Nowości – far cry 5 crack


far cry 5 download pc

far cry 5 download

W przeciwieństwie do wcześniejszych gier z tej serii, fabuła gry toczy się na ternie Stanów Zjednoczonych, przy granicy z Kanadą, w słabo zaludnionym stanie Montana w stworzonym na potrzeby gry hrabstwie Hope. Pierwszy raz w tej serii możemy także stworzyć własnego bohatera i zakończyć grę pojedynczo, jak i w towarzystwie drugiego gracza. Multiplayer ułatwia edytor map, dzięki któremu możemy modyfikować plansze i tworzyć własne scenariusze dopasowane do wspólnej rozgrywki. Możemy też zadecydować o płci i wyglądzie naszej postaci.

Fabuła – far cry 5 pobierz


W zależności od preferencji, wcielamy się w rolę policjanta lub policjantki. W trakcie trwania gry rozpracowujemy organizację przestępczą The Project At Eden’s Gate, która działa również jako fanatyczny kult religijny. Jak w poprzednich częściach – mamy do czynienia z nad wyraz brutalnym przeciwnikiem. Tym razem mózgiem organizacji przestępczej jest Joseph Seed, który bezwzględnie niszczy wszystkich, którzy mu się przeciwstawiają, w jego mniemaniu – grzeszników. Całe szczęście, nie jesteśmy osamotnieni w tej walce – w trakcie trwania gry dołączają do nas sojusznicy: barmanka, która chciałaby odzyskać bliskich uwikłanych w sidła sekty (Mary May Fairgrave), pilot (Nick Rye) czy stojący po stronie dobra pastor (Jerome Jeffries), a także ludność cywilna, wdzięczna za realizację zadań na jej korzyść.

Grafika i dźwięk – far cry 5 download pc


far cry 5 download pc

pobierz far cry 5

Pełne detali otoczenie oraz wysokiej jakości oprawa graficzna zachwyci wszystkich miłośników tej serii. Realistycznie odwzorowana woda, imponująca roślinność i poszczególne elementy infrastruktury przyciągają uwagę. Dobrze wykonana ścieżka dźwiękowa świetnie uzupełnia klimat gry. Nie możemy się doczekać!


Galeria – crack far cry 5


Informacje – far cry 5 do pobrania


  • Data premiery: 27 lutego 2018
  • Producent: Ubisoft
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – far cry 5 skidrow


  • Procesor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8370
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 980 | AMD Radeon R9 290X lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64-bit