Far Cry 4 spolszczenie – pobierz

download far cry 4 pc

gta 5 pc download

Menu – far cry 4 spolszczenie PL

Opis gry – far cry 4 download pc

far cry 4 skidrow

key far cry 4


Far Cry 4 spolszczenie to już kolejna część znakomitej strzelnianki zaserwowanej dla graczy od wydawnictwa Ubisoft.
W tej części Far Cry wcielamy się w chłopaka – Ajaya Ghale’a, który przeżywając swoją największą w życiu przygodę pokonuję malowniczy Kyrat, w rzeczywistości po za grą nie istniejące państwo, którego rządu zajmuję konfliktowy król Pagan Min. Nasz bohater wyruszając ze Stanów Zjednoczonych, by rozsypać prochy swojej matki wyrusza w rodzinne strony, nie wiedząc w ogóle o tym iż wpada podczas panującej wojny domowej.

Funkcje gry – far cry 4 torrent


far cry 4 pełna wersja

far cry 4 pełna wersja

Oprócz największej zalety gry Far Cry 4 torrent – licznych akcji strzeleckich które są największą domeną tej serii gier, otrzymujemy tutaj dodatkową funkcję, którą nie mogliśmy uświadczyć w poprzednich wersjach. Mowa o nowości polegającej na zbieraniu dodatkowych punktów dzięki uświadczeniu pomocy bojownikom Złotego Szlaku w trakcie największej wojnie i walce z żołnierzami złowieszczego dyktatora. Możemy również na cześć bóstwa zapalać na ołtarzach specjalne świece, symbolizujące oddanie i miłość do Boga. W spolszczenie Far Cry 4 pobierz znajdują się liczne zwierzęta, na przykład : Wilki, Niedźwiedzie, Jastrzębie, czy też Słonie które mogą okazać się dla nas pomocne jako środek transportu. Nie zawsze zwierzęta będą dla nas jak przyjaciele. Musimy między innymi uważać, czy wspomniany wcześniej niedźwiedź nie jest przypadkiem w tym momencie głodny, co skutkuje naszym przymusem ucieczki przed mającą na nas smak zwierzyną.

Mechanika – spolszczenie far cry 4


far cry 4 reloaded

far cry 4 download pc

Far Cry 4 crack bardzo wiele odziedziczył od swoich poprzedników. Sterowanie postacią jest bardzo realistyczne, a przepiękne widoki z gór kraju Kyrat dodaje nam ogromne poczucie rzeczywistości panującego tam kraju. Do swej amunicji mamy oddane liczne miotacze ognia, bomby, granaty oraz bazooki, zaopatrzone w liczne lupy, lornetki i celowniki. Nie zapomniano również o miłośnikach walki wręcz, zając im wśród narzędzi klasyczny nóż, dający możliwość podcinania gardeł swym przeciwnikom.

Kwestie techniczne – far cry 4 pełna wersja


Ogromnej jakości wrażenia, oprawa graficzna, muzyka oraz dodatki w grze pc Far Cry 4 download skutkują nie małymi wymaganiami technicznymi, które w porównaniu z poprzednią częścią poszły w górę. W tej kwestii najzwyklejsze podzespoły takie jak karta graficzne czy też karta dźwiękowa mogą nie uporać się ze stawianymi sobie wymaganiami. Jednak prawdziwy miłośnik serii oczekującej kolejnej części gry jest zapewne przygotowany na stawiane przez producentów wymagania. Oczywiście każdy gracz nie może obejść się bez standardowych urządzeń takich jak monitor, klawiatura i mysz.

Galeria – download far cry 4 pc


Informacje – far cry 4 crack


 • Data premiery: 18 Listopada 2014
 • Producent: Ubisoft
 • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – far cry 4 reloaded


 • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680/Radeon R9 290X lub lepsza
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

2 comments

 1. Seba pisze:

  Przeklad na polski na wielki plus.

 2. dominik pisze:

  Polecam, wszystko smiga

Comments are closed.