F1 2017 skidrow crack PC Pobierz

f1 2017 download

Opis gry f1 2017 do pobrania


Wydanie gry F1 2017 pobierz PC zbliża się wielkimi krokami. Jesteśmy już po pierwszych zapowiedziach, a sama pozycja ukarze się w sklepach za kilka tygodni. Gracza czeka wiele nowości, które z pewnością podniosą poziom rozgrywki i dodadzą jej jeszcze większego charakteru. Zadowolenie będzie z pewnością zbliżone do wielkich oczekiwań po niezwykle udanej poprzedniej wersji, czyli F1 2016, która okazała się wielkim spełnieniem. Producentem jest oczywiście Codemasters, który znany jest również z takich tytułów jak, na przykład Colin McRae Rally. Do zabawy będą mogli przyłączyć się posiadacze XOne, PS4 oraz PC-ta.

Powrót do klasyki i do historii wyścigów. – f1 2017 download


f1 2017 torrent

f1 2017 do pobrania

Tym razem graczy z pewnością zadowoli fakt pojawienia się w rozgrywce klasycznych pojazdów. Będą oni mogli wejść w skórę nieżyjącego już kierowcy Arytona Senny i poprowadzić bolid McLaren MP4/4 z 1988 roku, czy zasiąść za kierownicą Ferrari z 2002 roku, który prowadził nie kto inny jak Michael Schumacher. Jeśli mowa o tym pierwszym pojeździe to otrzymają do niego ekskluzywny dostęp tylko Ci gracze, którzy zakupią grę w pierwszym dniu pojawienia się jej na rynku.

F1 2017 już w sierpniu. – f1 2017 torrent pobierz


f1 2017 skidrow

1 2017 download pc

Inni będą zdani na łaskę producentów i być może uda im się go zakupić w kolejnych aktualizacjach. Ponadto pojawi się wiele innych bolidów F1 z ostatniej, 30-sto letniej historii tego sportu, co na pewno umili graczom rozgrywkę.

Tryby gry w f1 2017 crack


Z pewnością pojawią się jak zwykle próby czasowe, które dają ogromną satysfakcję z walki z samym sobą i problemami własnego pojazdu. Inne możliwości to oczywiście rozgrywka multiplayer, gdzie można będzie konkurować z ludźmi z całego świata o miano najszybszego kierowcy na tym symulatorze. Ten rodzaj zapewni wiele rozrywki w gronie przyjaciół. Tym razem do rozgrywki zostaną dodane mistrzostwa świata z wielce zróżnicowaną kombinacją zasad w każdym z następnych lat w grze. To zapewne zaspokoi potrzebę na różnorodną rozgrywkę wielu fanom gatunku, którzy zdecydują się na download F1 2017. Wiemy przecież jak często zostawały zmieniane zasady w ostatnich latach i to właśnie wzięli pod uwagę projektanci z Codemasters, dzięki czemu gracz nie zanudzi się po kilku sezonach i nie będzie musiał szukać rozrywki w innych produkcjach.

Producenci jeszcze nie ujawnili, w jaki sposób wykorzystywane będą klasyczne bolidy. Czy będą się pojawiać między wyścigami? Czy gracz będzie otrzymywał zaproszenia do prób czasowych? Tego jeszcze do końca nie wiadomo, gdyż owiane jest to mgłą tajemnicy i być może dowiemy się dopiero w dniu sprzedaży. Z pewnością sprawią one wiele frajdy, gdyż oczekiwania są ogromne a testy przebiegły nadzwyczaj pomyślnie.

Galeria – f1 2017 download pc


Informacje na temat – f1 2017 do pobrania


  • Data premiery: sierpień 2017
  • Producent: Codemasters Software
  • Platformy: Microsoft Windows, Linux

Wymagania rekomendowane – f1 2017 Pełna wersja


  • Procesor: Intel Core i3 530 lub AMD FX 4100
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 460 lub AMD HD 5870
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 10 (64bit)