Europa Universalis IV – Pełne spolszczenie do pobrania

europa universalis iv pobierz

europa universalis iv pobierz

Menu – europa universalis iv spolszczenie

Opis gry – europa universalis 4 – pobierz spolszczenie EU4

 width=

europa universalis iv pobierz


Europa Universalis IV spolszczenie, jest ostatnią odsłoną niezwykle popularnego cyklu od Paradox Interactive. Ta typowo strategiczna gra, miała swoją premierę w 2013 roku i jest dedykowana zarówno wytrawnym i doświadczonym strategom jak i dopiero raczkującym amatorom.
Interfejs jest przejrzysty i zrozumiały, dzięki czemu uczymy się szybko i sprawnie poruszać po wirtualnym świecie EU IV.

Na czym polega gra? – europa universalis 4


europa universalis 4 download

europa universalis 4 do pobrania

W grze wcielamy się w przywódcę wybranego Państwa i kierujemy jego rozwojem na przestrzeni wieków. Do wyboru mamy aż 250 nacji! Zadaniem gracza jest dbanie o kwestie związane z polityką, wojskiem, badaniami naukowymi, kolonizacją nowych terytoriów itp. Tak szerokie działania, będą wymagały od nas skupienia i analitycznego myślenia, a i to nie zawsze zapewni nam pełen sukces, gdyż w grze występują także elementy losowe, które mogą zniweczyć nasze starania.

Co wyróżnia Europa Universalis IV? – europa universalis iv download


Poza oczywiście nową, ulepszoną grafiką, ciekawym smaczkiem jest tutaj cała plejada wydarzeń i postaci historycznych (aż 4 tysiące nazwisk), które często mają wpływ na przebieg rozgrywki. Taki pomieszanie świata wirtualnego z faktami znanymi ze szkolnych podręczników, daje nam możliwość napisania historii świata od nowa. A czyż nie jest to pociągająca perspektywa?
Twórcy wprowadzili także nowość w postaci systemu Monarch Power. Polega on na tym, ze cechy charakteru naszej postaci mają odbicie w kierunku rozwoju państwa, np. zamiłowanie do militariów będzie miało przełożenie na liczbę prowadzonych wojen.
Twórcy zadbali o najdrobniejsze szczegóły, chociażby poprzez rozróżnienie pór roku, które nie tylko można zauważyć w otoczeniu, ale też mają wpływ na gospodarkę. Mamy tutaj także trójwymiarową mapę na której znajdziemy faktyczną rzeźbę terenu oraz zaznaczone granice historyczne.

Jak można grać? – spolszczenie europa universalis iv


spolszczenie europa universalis 4

europa universalis 4 pobierz

Europa Universalis IV po polsku pozwala nam zarówno na rozgrywkę jednoosobową jak i tryb multiplayer z którego możemy korzystać za pośrednictwem internetu. Zabawę wieloosobową możemy prowadzić w trybie kooperacji, czyli współpracy lub rywalizacji, a jednocześnie mogą w niej uczestniczyć aż 32 osoby.

Dla kogo? – europa universalis 4 spolszczenie

Jest to typowa gra strategiczna, wymagająca od gracza mocnego zaangażowania oraz ciągłego myślenia i analizowania sytuacji. Europa Universalis IV jest pozycją dla każdego kto lubi zanurzyć się w wirtualnym świecie na wiele pozornie spokojnych godzin, jednocześnie ćwicząc umysł.


Galeria – europa universalis 4 do pobrania


Informacje – spolszczenie europa universalis iv


  • Data premiery: 13 sierpnia 2013
  • Producent: Paradox Development Studio
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – EUIV spolszczenie


  • Procesor: Intel Pentium IV 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce 8800 GT lub lepsza
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8