ELEX – Pełna wersja do pobrania PC torrent

elex skidrow

elex torrent

Menu – elex download

Opis gry – elex pełna wersja

elex reloaded

key elex


ELEX pobierz to gra RPG osadzony w dużym fikcyjnym postapokaliptycznym świecie, w którym zaawansowana technologia połączona została z elementami magicznymi. Projekt jest dziełem studia Piranha Bytes, znanego z słynnego na całym świecie cyklu gier Gothic.

Fabuła gry – elex cracked


elex skidrow

Pobierz elex

Akcja gry rozgrywa się w post apokaliptycznym uniwersum na planecie Magalan, gdzie wiele lat wcześniej uderzył meteoryt. Na skutek tego zdarzenia zniszczona została cywilizacja, na zgliszczach których budowana jest nowa. Wraz z meteorytem na planecie pojawił się jeszcze jeden element – tytułowy elex. Wykorzystywany jest do budowy broni oraz wykorzystywania magicznych umiejętności. Niesie to ze sobą jednak skutek uboczny – posiadacze elexa tracą ludzkie uczucia. Mimo to o pierwiastek ten cały czas trwają wyniszczające walki.

Na planecie żyje kilka obozów – kierujący się własnymi interesami Albowie, Berkserkerzy, którzy chcą harmonii z naturą, zaawansowani technologicznie Klerycy oraz żyjący w ukryciu Banici. Gracz wciela się w zdradzonego przez swoich towarzyszy generała Albów, który musi sobie teraz radzić sam, zawierając sojusze z innymi grupami. Tym razem bohater posiada imię – JAX, co jest wyjątkiem w grach studia Piranha Bytes. Przemierza on świat wypełniając różnego rodzaju stawiane przed nim zadania.

Mechanika gry – elex torrent


elex pełna wersja

elex 3dm

Światy, który do dyspozycji mają gracze jest duży i można go bezgranicznie eksplorować. Terytoria są bardzo zróżnicowane – mroczne bagna, zielone lasy, wysokie góry czy trawiaste pustynie. Twórcy wprowadzili również opcję teleportowania się, aby ułatwić graczom poruszanie się po tak dużym świecie. Poza tym istnieje możliwość skorzystania z plecaka odrzutowego, który wchodzi w skład ekwipunku głównego bohatera gry generała Jaxa. W czasie gry można spotkać wiele ciekawych, niezależnych postaci, które mają różne opinie o świecie. Niektórzy z nich mogą towarzyszyć głównemu bohaterowi w czasie podróży, ale tylko jeden na raz. W czasie gry bardzo ważnym elementem jest walka, która toczona jest z wieloma różnymi postaciami (również mutantami wszelkiego rodzaju) przy pomocy broni białej i palnej. Do dyspozycji jest też zbroja czy pancerze.

Kwestie techniczne – elex download pc


Gra ELEX torrent przeznaczona jest na komputery stacjonarne z systemem Windows. Grafika stoi na wysokim poziomie, co wynika z zastosowania silnika graficznego znanego z innych projektów studia Piranha Bytes, który został tutaj dodatkowo udoskonalony. Gra nie posiada dodatkowego trybu gry multiplayer. Przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla jednego gracza.

Galeria – elex crack


Informacje – elex bypass


  • Data premiery: 17 października 2017
  • Producent: Piranha Bytes
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – elex skidrow


  • Procesor: Intel Core i7 4790 3.6 Ghz/AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć RAM: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060/4 GB Radeon RX480 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit