Download Ultimate Epic Battle Simulator PC – pełna wersja

Ultimate Epic Battle Simulator pełna wersja

Opis gry ultimate epic battle simulator 3dm – pobierz


Ultimate Epic Battle Simulator torrent to dość nietypowy symulator pola bitwy, gdzie gracze mają do wyboru ciekawe armie. Gama dostępnych do walki jednostek jest zróżnicowana, obejmuje nie tylko żołnierzy i rycerzy, ale też istoty fantastyczne np. orki i trolle, a także zwierzęta np. kurczaki i pingwiny. Pomysł ten wyszedł ze studia Brilliant Game Studios. Jak na razie tytuł został wydany na platformie PC Windows.

 

Mechanika gry w uebs download pc


ultimate epic battle simulator 3dm

Ultimate Epic Battle Simulator pełna wersja

Ultimate epic battle simulator 3dm pozwala graczom na symulowanie ogromnych starć. Brać w nich mogą jednocześnie dziesiątki tysięcy jednostek. Wprawdzie sami twórcy sugerują, aby jednocześnie na arenie nie przebywało więcej niż dziesięć tysięcy jednostek, ale użytkownicy mocnych komputerów mogą zdecydować się na walkę z wykorzystaniem znacznie większych oddziałów. To nie wszystko. Całość została okraszona sporą dawką humoru. Objawie się on przede wszystkim w tym kogo do walki można wystawić.

Na polu bitwy mogą się bowiem znaleźć dość ciekawie postacie. Są to między innymi znani ze starożytnego Rzymu centurioni, rycerze średniowieczni, Persowie czy Spartanie. Na tym jednak to się nie kończy. Oprócz tego do dyspozycji są orkowie, trolle, kurczaki, pingwiny, a nawet zastęp Świętych Mikołajów. Każda z wymienionych jednostek posiada unikalny, charakterystyczny dla niej rodzaj ataku. Okazuje się też, że mimo że na pierwszy rzut oka może wydawać się inaczej, żadna armia nie stoi od razu na straconej pozycji.

Poza tym walki rozgrywane są prze graczy w bardzo zróżnicowanych środowiskach. Do wyboru są scenerie zimowe, górskie, pustynne czy leśne. Poza tym wydarzenia rozgrywające się na planszy można obserwować w zasadzie z dowolnej perspektywy, co pozwala na uzyskanie lepszego wglądu w przebieg walki.

Kwestie techniczne uebs pełna wersja


Ultimate Epic Battle Simulator torrent

Pobierz GTA V PC

Uebs download pc na platformie PC Windows działa w oparciu o nowoczesną technologię Unity. Jednak co ciekawe, silnik poddany został poddany różnego rodzaju modyfikacjom, co pozwoliło na uzyskanie w efekcie końcowym stosunkowo wysokiej jakości trójwymiarowej oprawy graficznej przy jednocześnie ogromnej liczbie jednostek, które są widoczne w jednym momencie na ekranie. Całość jest dopełniona jeszcze przez dość dynamiczny system oświetlania i pełną szczegółów warstwę dźwiękową. Wszystkim rozgrywanym na ekranie bitwom towarzyszą bowiem realistyczne okrzyki wojowników oraz charakterystyczne odgłosy wydawane także przez biorące udział w walce zwierzęta. Ultimate Epic Battle Simulator pobierz PC w efekcie końcowym jest całkiem przyjemnym symulatorem.

Galeria gry pełna wersja ultimate epic battle simulator download pc


Informacje na temat Ultimate Epic Battle Simulator pobierz PC


  • Data premiery: 12 Kwietnia 2017
  • Producent: Brilliant Game Studios
  • Platformy: PC

Wymagania minimalne UEBS 3dm


  • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450/Radeon HD 5770 lub lepsza, 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows Vista/8/10