Download The Forest pełna wersja PC – Pobierz

Download The Forest

Opis gry The Forest – pobierz


Gry survivalowe w dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwią. Wydawać by się mogło, że to, co jeszcze kilka lat temu było swoistą niszą na rynku gier komputerowych, w dzisiejszych czasach zostało już w pełni zagospodarowane. Jednak to wcale nie oznacza, że w tej kategorii gier już nic człowieka nie może zaskoczyć, już wszystko było i graczom pozostaje nuda i ciągle te same odgrzewane kotlety. Jednak tak nie jest. Twórcy gier nadal są w stanie zaskoczyć graczy i podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, niż to w ogóle mogłoby się wydawać. Jedną z takich gier, bardzo innowacyjnych w swojej istocie gier, która zafascynowała graczy na całym świecie jest The Forest pełna wersja pc.

 

The Forest Pełna wersja PC – gra, w której zakochały się miliony graczy


The Forest download torrent

pełna wersja The Forest pobierz

The Forest – pełna wersja download to gra znana i lubiana przez miliony graczy. Jeżeli ktoś jeszcze nie spotkał się z tym tytułem – powinien to niedopatrzenie naprawić. Przyjrzyjmy się więc fabule. The Forest torrent + crack to nic innego jak gra survivalowa, której ogromnym plusem bez wątpienia jest klimat – tutaj utrzymany w stanie grozy oraz otwarta struktura świata. Gracze mają okazje wcielić się w rozbitka z katastrofy samolotowej. Samotny mężczyzna musi zrobić wszystko, by przeżyć na tajemniczej wyspie. Szybko okazuje się, że poza pilną i naglącą potrzebą zorganizowania sobie odpowiednich warunków do przeżycia – wody pitnej, pożywienia oraz schronienia, przyjdzie się graczom mierzyć ze znacznie większym zagrożeniem. Wyspa, na której gracz musi sobie radzić wcale nie jest bezludna. W dodatku skrywa swoje mroczne i ciemne tajemnice. W końcu zamieszkuje ją dziwne i krwiożercze plemię mutantów-kanibali, którzy zrobią wszystko, by dopaść głównego bohatera gry. Gracze muszą więc walczyć nie tylko z niesprzyjającymi warunkami, które panują na wyspie, ale również zmierzyć się ze swoim lękami oraz stoczyć nierówny bój o przetrwanie.

O rozgrywce słów kilka w The Forest PC Download


 The Forest Torrent

Pobierz The Forest PC

Omawiając tytuł Pobierz The Forest PC – download warto wspomnieć również o samym lesie, w którym rozgrywa się cała akcja. Jest on bowiem miejscem dynamicznym. Co to oznacza w praktyce? W praktyce oznacza to, że w tytułowym lesie nie tylko zmieniają się pory dnia i nocy, ale zmianom podlega również pogoda czy rośliny, które rosną oraz więdną. Gracz może również cieszyć się pełną swobodą w zwiedzaniu wyspy, na której wręcz roi się od tajemniczego systemu przejść podziemnych i jaski. Poza odpieraniem ataków krwiożerczych mutantów na gracza czekają również wyzwania takie jak ścięcie drzew i budowa schronienia czy inne, które w horror wprowadzają również element survivalu.

Galeria gry pełna wersja The Forest PC – pobierz


 

Informacje na temat Download The Forest PC


  • Data premiery: 30 maja 2014
  • Producent: Endnight Games
  • Platformy: PlayStation 4, Microsoft Windows

Wymagania rekomendowane – Pobierz The Forest


  • Procesor: Core i5 3.10 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)