Download Sudden Strike 4 – pobierz crack

Sudden Strike 4 download

Sudden Strike 4 download

Opis gry Sudden Strike 4 pobierz


Sudden Strike 4 download to już czwarta odsłona znanej serii gier strategicznych Sudden Strike. Gracz po raz kolejny przeniesiony jest w czasy II wojny światowej, gdzie dowodzi jedną z trzech armii. Tym razem jednak za grę odpowiedzialne jest studio Kite Games, a nie tak jak do tej pory Fireglow Games.

Seria – Sudden Strike 4 download


Sudden Strike 4 torrent

Sudden Strike 4 download

Początek serii datowany jest na rok 2000, kiedy to studio Fireglow Games wypuściło na rynek grą zatytułowaną po prostu Sudden Strike 4 torrent. Potem co jakiś czas na rynek wychodziły kolejne jej odsłony. Ostatnia z nich Sudden Strike The Last Stand wyszła na PC w roku 2009. Potem miłośnicy serii musieli uzbroić się cierpliwość, bo dopiero 8 lat później firma Kalypso Media zatrudniła do prac nad Sudden Strike 4 crack na PC Windows węgierskie studio Kite Games.

Mechanika gry – download Sudden Strike 4


Sudden Strike 4 crack

crack Sudden Strike 4

Sudden Strike zaliczane jest oczywiście do gier typu RTS. Akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej, zresztą podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów całej serii. Gracz może przejąć kontrolę nad wojskami Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, Niemiec i ZSRR oraz brać udział w dużych kampaniach. Co ciekawe, dla graczy deweloperzy przygotowali aż 20 scenariuszy, w których kieruje się bardzo zróżnicowanymi jednostkami dowodzonymi prze słynnych generałów m.in. Bernarda Montgomery’ego czy George’a Pattona. To w serii Sudden Strike nowość. Co więcej, dzięki swojemu podejściu i wyjątkowym zdolnościom w dużej mierze wpływają oni na przebieg prowadzonych walk. Z kolei w przypadku zwykłych żołnierzy i maszyn do dyspozycji graczy są m.in. czołg Panzerkampfwagen VI Tiger, rosyjski T-34, brytyjski myśliwiec Hawker Typhoon czy niemiecki bombowiec Heinkel He111.

Na uwagę zasługuje również możliwość gry sieciowej z innymi graczami. Twórcy zadbali także o nowy system nagród, który wynagradza odpowiednie podejście do starć. Poza tym zwycięzcy otrzymują punkty umiejętności i dodatkową zawartość w formie między innymi historycznych materiałów video. To także nowość w tej serii, która została przez Kite Games mocno odświeżona.

Kwestie natury technicznej torrent Sudden Strike 4


Sudden Strike 4 full version oferuje tym razem trójwymiarową i bardzo nowoczesną oprawę graficzną. Jednak to nie wszystko co dla fanów serii przygotowało węgierskie studio Kite Games. Tym razem do dyspozycji graczy są bowiem o wiele większe mapy, które dają w czasie walk znaczną ilość swobody. To nowość w Sudden Strike, która spotkała się od razu z ciepły przyjęciem ze strony użytkowników.

Galeria – Sudden Strike 4 full version


Informacje na temat – Sudden Strike 4 download


  • Data premiery: 11 Sierpnia 2017
  • Producent: Kalypso Media
  • Platformy: Steam

Wymagania rekomendowane – Sudden Strike 4 crack


  • Procesor: Intel® Core™ i5-4590
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 980
  • System operacyjny: Windows 10