Download Lego Worlds – Pobierz PC

Lego Worlds download

Opis gry Pobierz Lego Worlds torrent


Lego Worlds download na PC to wieloosobowa gra sieciowa przeznaczona na komputery z systemem operacyjnym Windows. Polega ona na budowie własnych konstrukcji, a także na interakcji z innymi graczami. Za tę pozycję odpowiedzialne jest studio Traveller’s Trade, a więc autory słynnej już serii gier video, która wykorzystuje klocki LEGO crack.

 

Rozrywka w grze Lego worlds pełna wersja


Pełna wersja Lego Worlds

Lego Worlds download PC

Gracze mogą się ze sobą spotykać oczywiście za pośrednictwem Internetu. Co ciekawe, stworzone przez siebie światy i projekty można zapisać i udostępnić innym osobom. Pozycja ta wyróżnia się nietypowym stylem graficznym. Postaci i cały świat gry zbudowany jest za pomocą duńskich klocków LEGO download. Można więc w tym przypadku zapomnieć o fotorealizmie. Nie oznacza to jednak, że twórcy poszli na łatwiznę. Gra wyróżnia się ładnymi efektami świetlnymi oraz cieniowaniami. LEGO Worlds pełna wersja może okazać się ciekawą alternatywą dla znanego wszystkim Minecrafta. Stworzona została przede wszystkim z myślą o rozgrywce wieloosobowej.

Zadania – Lego worlds download PC


Lego Worlds crack 2017

Lego Worlds pełna wersja PC

Tym razem gra nie jest komiksowym czy filmowym uniwersum utworzonym za pomocą znanych na całym świecie klocków. To gracze kreują własny świat według swoich upodobań. Do tego celu przygotowanych zostało wiele prostych w użyciu narzędzi. Pozwalają one niemal na dowolne ukształtowanie terenu oraz stawianie na nim różnego rodzaju konstrukcji z klocków LEGO crack. Ponadto tworzyć można również postaci, oprócz tej głównej, którą się steruje. Nie ma tym względzie niemal żadnych ograniczeń. Poza tworami pracy graczy świat Download LEGO Worlds Pc – pełna wersja tworzy miasteczka oraz wioski czy proceduralnie generowane podziemia.

Po stworzonym obszarze poruszać się można pojazdami różnego typu – samolotem, poduszkowcem czy wiertłem. Do dyspozycji są także zwierzęta m.in. konie, strusie czy niedźwiedzie. Wyobraźnia twórców nie znała więc chyba granic. Oczywiście, jak wszystkie inne elementy, także i pojazdy można zaprojektować samodzielnie. Pobierz LEGO Words torrent gdzie na graczy czeka więc sporo zabawy. Podczas gry można natknąć się także na wrogie postaci m.in. szkielety. Walczy się z nimi za pomocą wielu rodzai broni.

Pobierz Lego Words torrent – rozrywka dla całej rodziny


Pozycja to to przede wszystkim swego rodzaju konstruktor świata, a więc tzw. piaskownica. Edytor jest jednak łatwy w obsłudze i w dużej mierze intuicyjny. Nie powinien sprawiać większych problemów w działaniu. Oprócz tego kolejną możliwością jest eksploracja różnych światów. Są one różnorodne i bardzo ciekawe. Dodatkową atrakcją są przyjemne efekty świetlne i dźwiękowe. Gra weszła na rynek 10 marca bieżącego roku.

Galeria gry Lego worlds pełna wersja


Informacje na temat Lego worlds – pobierz


 • Data premiery: 7 marca 2017
 • Wydawnictwo: Warner Bros. Interactive Entertainment
 • Producent: Traveller’s Tales, TT Games Publishing
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Nintendo Switch

Wymagania rekomendowane – Lego worlds do pobrania 2017


 • Procesor: Quad Core 2.6 GHz
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Karta graficzna: 1.5 GB GeForce GTX 480/1 GB Radeon HD 5850
 • System operacyjny: Windows XP(SP3)/7

Wymagania minimalne dla Lego Worlds Download


 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2 GHz
 • Pamięć RAM: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800 GT
 • System operacyjny: Windows XP(SP3)