Download Car mechanic simulator 2018 – CRACK PC

car mechanic simulator 2018 torrent

Menu – car mechanic simulator 2018 crack

Opis gry – car mechanic simulator 2018 download

car mechanic simulator 2018 do pobrania

download car mechanic simulator 2018


Marzyliście kiedyś o tym, aby zostać mechanikiem samochodowym, który codziennie będzie zajmował się naprawianiem pojazdów? Niestety, nie każdemu jest to pisane w realnym życiu. To jednak nie oznacza, że nie można – chociaż w części – zrealizować swoich planów. Wszystko dlatego, że w grze car mechanic simulator 2018 download można wcielić się właśnie w osobę wykonującą ten zawód. Brzmi świetnie, prawda? Celem każdego gracza jest zarabianie jak największej ilości pieniędzy z tytułu prowadzonej działalności. Oczywiście auta powinny być naprawiane zgodnie z najwyższymi standardami, aby nie narzekać na brak klientów.

Historia gry – car mechanic simulator 2018 skidrow


car mechanic simulator 2018 do pobrania

car mechanic simulator 2018 download pc

Warto wiedzieć, że car mechanic simulator 2018 torrent to już trzecia odsłona tej gry. Trzeba podkreślić, że gracze po raz pierwszy usłyszeli o niej w 2014 roku. Ciekawostką jest fakt, że obecna wersja dostępna jest nie tylko na komputery przenośne czy stacjonarne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrać w nią również na konsolach firmy Microsoft oraz Sony.

Zadania w grze – download car mechanic simulator 2018


car mechanic simulator 2018 download

car mechanic simulator 2018 skidrow

Nowa odsłona gry nie przyniosła rewolucji. Cały czas głównym zadaniem gracza jest naprawianie różnych pojazdów. Warto wiedzieć, że zawodnicy dostali do dyspozycji 40 rozmaitych maszyn. Warto postarać się, ponieważ jest to jedyny sposób, aby zdobyć klientów i tym samym osiągać satysfakcjonujące dochody. Jak wygląda naprawa? Po otrzymaniu zlecenia gracz sprawdza co dzieje się w konkretnym pojeździe. Jeśli wykryje diagnozę, musi wymienić zepsuty element korzystając z dostępnych narzędzi. Pewnym utrudnieniem jest fakt, że niektóre z nich są możliwe do użycia tylko po przekroczeniu odpowiedniego poziomu. Trzeba zatem starać się, aby nie mieć jak największą ilość sprzętu do wyboru.

Warto podkreślić, że zawodnicy mają także możliwość testowania samochodów na torze wyścigowym oraz malowania ich. Trzeba zaznaczyć, że jest to gra nie tylko przeznaczona dla speców od naprawiania pojazdów. Wszystko dlatego, że producenci zadbali o potrzebne wskazówki, które pomagają naprowadzić zawodników na trop i skutecznie naprawić pojazd.

Szata graficzna i muzyka – pobierz car mechanic simulator 2018


Producenci zadbali o to, aby dostarczyć graczom ulepszoną oprawę graficzną w porównaniu do poprzednich wersji. Warto zaznaczyć, że modele pojazdów – które są do naprawy – zostały bardzo dokładnie odwzorowane. Warsztat samochodowy – po którym poruszają się gracze – także został naprawdę solidnie wykonany. Należy wiedzieć, że gracze mogą dodawać do rozgrywki też… własną muzykę. Wszystko po to, aby naprawianie samochodów, odblokowywanie części czy zdobywanie kolejnych klientów szło im jak najlepiej i w jak najmilszej atmosferze.

Galeria – pobierz car mechanic simulator 2018


Informacje – car mechanic simulator 2018 do pobrania


  • Data premiery: 28 lipca 2017
  • Producent: Red Dot Games
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – car mechanic simulator 2018 torrent


  • Procesor: Intel Core i5 3.4 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit