Call of Duty: WWII – PC download pełna wersja

call of duty wwii pełna wersja

torrent call of duty wwii

Menu – call of duty ww2 download

Opis gry – call of duty wwii pobierz PC

pelna wersja call of duty wwii

call of duty ww2 skidrow


Call of Duty: WWII pełna wersja to kolejna już odsłona jednej z najsłynniejszych serii gier w historii. Za jej powstanie odpowiedzialne jest studio Sledgehammer Games. Poza klasyczną fabułą gracze mogą jak zawsze skorzystać z trybu gry multipalyer.

Nowa odsłona dobrze znanej serii – call of duty wwii cracked


key call of duty wwii

torrent call of duty wwii

Fani serii Call of Duty już od kilku lat chcieli, aby kolejna gra osadzona została w czasach drugiej wojny światowej. Call of Duty: WWII pobierz to odpowiedź na ich prośby. Zespół Sledgehammer Games postarał się o jak najwierniejsze odwzorowanie czasów wojennych i położył nacisk na współpracę między żołnierzami biorącymi udział w walkach. Produkcja przypomina po części poprzednie gry CoD, ale nie brak również zmian czy usprawnień w samej mechanice gry. Jak zawsze obecny jest tryb multiplayer czy popularny moduł Zombie.

Fabuła gry – key call of duty wwii


Akcja Call of Duty WWII pc download jak sam tytuł wskazuje osadzona jest w czasach drugiej wojny światowej. Gracze mogą śledzić losy małego oddziału wchodzącego w skład 1 Dywizji Piechoty. Jej liderem jest młody żołnierz Red Daniels z Teksasu. W grze położony jest nacisk na jego relacje z innymi żołnierzami oraz na współpracę z innymi grupami, które walczą z nazistami. W c zasie gry ważnym elementem jest współpraca z francuskim ruchem oporu czy brytyjskimi żołnierzami. Gracz może uczestniczyć w tak ważnych wydarzeniach jak lądowanie w Normandii, wyzwolenie Paryża czy marsz na Berlin.

Mechanika gry – pobierz call of duty wwii


call of duty ww2 download pc

call of duty wwii DM

Tak jak w pozostałych grach z serii CoD także i w tym przypadku akcja prezentowana jest z punktu widzenia pierwszej osoby. Gracz może walczyć w różnego rodzaju sceneriach. Nie brak małych potyczek oraz dużych bitew. Do dyspozycji gracza jest bardzo rozbudowany i realistycznie odwzorowany arsenał broni. Są to pistolety, karabiny maszynowe czy miotacze ognia. Twórcy wprowadzili również kilka zmian w samej mechanice gry. Inni żołnierze odgrywają bowiem bardzo ważną rolę – to oni noszą zapasową amunicję czy apteczkę.

Tryby gry – call of duty ww2 skidrow


Gra oferuje kampanię fabularną dla jednego gracza oraz szeroki wachlarz wieloosobowych wariantów rozgrywki. Ciekawie prezentuje się przede wszystkim tryb Wojna, w ramach którego gracze stają do walki na największych polach wojennych. Z innymi osobami spotkać się można w tzw. Kwaterze Głównej. Do swoich osobistych preferencji można także dobrać klasę żołnierza oraz jego wyposażenie np. spadochroniarz czy czołgista. Oprócz tego po raz kolejny do dyspozycji graczy jest cieszący się sporą popularnością tryb Zombie, a więc szansa na zmierzenie się z nazistami w wersji “żywe trupy”.

Galeria – call of duty ww2 torrent


Pobierz pełną wersje gry:

Rozwiąż recaptcha i pobierz pełną wersje swojej gry!

Informacje – call of duty wwii pełna wersja


  • Data premiery: 3 listopada 2017
  • Producent: Sledgehammer Games
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – call of duty wwii crack


  • Procesor: Intel Core i3 3225
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit